Balkoniki / rolatory

Kod produktu: Walk On z kółkami
Producent: Rebotec

Balkonik z 2 kółkami Walk On

485,00
Dostępne 1 szt.
szt.
Zamów

Balkonik z 2 kółkami Walk On wykonany z aluminium.

Rozmiar: XS, S, M, L
Waga: 2,7 kg - 3,6 kg
Maksymalny udźwig: 120 kg
Kolor: kolorowy, grafitowy
Wysokość: XS: 60,5- 69 cm ; S: 69-77,5 cm ; M:68- 87 cm ; L: 78-97 cm
Szerokość: XS- 54 cm ; S-54cm ; M-59cm ; L-60cm

Wyposażenie:
- ramy aluminiowe malowane proszkowo
- uchwyty antypoślizgowe dla pewnego trzymania
- użyteczny jako pomoc przy wstawaniu i poruszaniu się
- 5 stopniowa regulacja wysokości dla rozmiarów XS i S
- 10 stopniowa regulacja wysokości dla rozmiarów M i L
- dopuszczająca waga użytkownika -  120 kg

Wstecz

Balkoniki i rolatory w sklepie Euromobil

Nasz sklep oferuje profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny dla wszystkich grup wiekowych. W asortymencie przygotowaliśmy wybór rolatorów i balkoników stałych, które stanowią nieodzowną pomoc dla osób ograniczonych ruchowo oraz mogą służyć jako uzupełnienie gimnastyki rehabilitacyjnej. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych najmłodszych klientów, w naszej ofercie znalazły się czterokołowe balkoniki dla dzieci, które gwarantują bezpieczne i komfortowe poruszanie się i funkcjonowanie na co dzień.


Bezpieczny i wygodny sprzęt rehabilitacyjny

Każdy z dostępnych balkoników i rolatorów posiada wygodne uchwyty z antypoślizgową powierzchnią, które stabilizują i zabezpieczają chwyt. Regulacja wysokości pozwoli dopasować sprzęt do indywidualnych potrzeb osoby dorosłej lub dziecka. Balkoniki stałe są wyposażone w hamulec bezpieczeństwa, a rolatory dla dzieci posiadają blokadę pomocną przy chodzeniu do tyłu. Oferujemy także sprzęt składany, aby ułatwić transport i przechowywanie rolatorów i balkoników.


Rolatory i balkoniki stałe – gwarancja wysokiej jakości

Nasz sprzęt wspomagający chodzenie i rehabilitację pacjentów jest wykonany z trwałych materiałów, które zapewniają wysoką wytrzymałość i stabilność. Aluminiowe ramy są dodatkowo zabezpieczone proszkowaną warstwą. Koła rolatorów są odporne na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne, a ich rozmiar jest specjalnie dopasowany, aby umożliwić sprawne pokonywanie krawężników i progów. Każdy ze sprzętów to produkt certyfikowany, który dopuszcza ściśle określoną wagę użytkownika, aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo.