Balkoniki / rolatory

Kod produktu: Fixi
Producent: Rebotec
Najczęściej kupowane

Rolator dla dzieci Fixi

1 150,00
Dostępne 1 szt.
szt.
Zamów

Wyposażenie:

- Podwójny hamulec ręczny
- Składany
- Koła pełne

Waga: 6,2 kg
Maksymalny udźwig: 100 kg
Wysokość: 60,5 cm - 69,5 cm
Szerokość: 58 cm

Wyposażenie:

- Podwójny hamulec ręczny
- Składany
- Koła pełne

Dane techniczne:

- Szerokość  58 cm
- Wysokość  60,5 - 69,5 cm
- Waga  6,2 kg
- 5 możliwości ustawienia wysokości
- Certyfikat Ce dopuszczający masę do 100 kg

Wstecz

Balkoniki i rolatory w sklepie Euromobil

Nasz sklep oferuje profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny dla wszystkich grup wiekowych. W asortymencie przygotowaliśmy wybór rolatorów i balkoników stałych, które stanowią nieodzowną pomoc dla osób ograniczonych ruchowo oraz mogą służyć jako uzupełnienie gimnastyki rehabilitacyjnej. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych najmłodszych klientów, w naszej ofercie znalazły się czterokołowe balkoniki dla dzieci, które gwarantują bezpieczne i komfortowe poruszanie się i funkcjonowanie na co dzień.


Bezpieczny i wygodny sprzęt rehabilitacyjny

Każdy z dostępnych balkoników i rolatorów posiada wygodne uchwyty z antypoślizgową powierzchnią, które stabilizują i zabezpieczają chwyt. Regulacja wysokości pozwoli dopasować sprzęt do indywidualnych potrzeb osoby dorosłej lub dziecka. Balkoniki stałe są wyposażone w hamulec bezpieczeństwa, a rolatory dla dzieci posiadają blokadę pomocną przy chodzeniu do tyłu. Oferujemy także sprzęt składany, aby ułatwić transport i przechowywanie rolatorów i balkoników.


Rolatory i balkoniki stałe – gwarancja wysokiej jakości

Nasz sprzęt wspomagający chodzenie i rehabilitację pacjentów jest wykonany z trwałych materiałów, które zapewniają wysoką wytrzymałość i stabilność. Aluminiowe ramy są dodatkowo zabezpieczone proszkowaną warstwą. Koła rolatorów są odporne na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne, a ich rozmiar jest specjalnie dopasowany, aby umożliwić sprawne pokonywanie krawężników i progów. Każdy ze sprzętów to produkt certyfikowany, który dopuszcza ściśle określoną wagę użytkownika, aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo.