BIO opakowania

Nasz produkt rozkłada się w ciągu 180 dni

Jest łatwy w użyciu i umożliwia dodanie logo Twojej firmy.


Kim jesteśmy ?

Power of Plants jest TWOIM eksporterem ekologicznych naczyń. Zaczynaliśmy jako grupa ludzi chcących zmieniać świat na bardziej przyjazny dla środowiska. Jako młodzi ludzie uważamy, że nadszedł czas na zmiany, nieustannie kształcimy się, aby dowiedzieć się więcej o naszym wpływie na Ziemię.


Nasze wartości

Wierzymy, że życie w morzu jest równie ważne jak życie na ziemi. Twoje codzienne wybory mogą mieć wpływ na stworzenia na całym świecie, dlatego jesteśmy pasjonatami ekologii i chcemy szerzyć empatię.


Nasza misja

Naczynia jednorazowego użytku, takie jak kubki i talerze, to najczęściej spotykane śmieci w oceanach. Przyczyniają się do zmian klimatu i zdrowia zwierząt. Wierzymy, że nadszedł czas na zmiany i że z Waszą pomocą możemy zmniejszyć ilość plastiku w oceanach.

Producent: Power Of Plants

Sztućce EKO jednorazowe Bagasse

30,70
szt.
Zamów

Ekologiczne sztućce jednorazowe! Wykonane z pulpy trzciny cukrowej, w 100% ekologiczne i biodegradowalne. Odporne na temperaturę i tłuszcz, NIE WYMIĘKAJĄ w przeciwieństwie do papierowych! Nasze sztućce są solidne, nie wyginają się podczas użytkowania.

 

Kolor: naturalny
Opakowanie: 48 szt
Certyfikat: TAK
Materiał: trzcina cukrowa

Do wyboru łyżki lub widelce lub noże - po zakupie, prosimy podać wybraną opcję w wiadomości dla sprzedającego. Pakowane po 48szt, w estetyczne, papierowe koperty!

 

W sprzedaży posiadamy również inne produkty z trzciny cukrowej: słomki, kubki, wieczka do kubków, talerze, miski, burger boxy, lunch boxy.

 

Zapraszamy do współpracy! Przy większych zakupach ceny hurtowe!

 

Wstecz