Dziecięce

Sortuj po:
Wybierz producenta:

Oferowane przez nas wózki służą do bezpiecznego przewożenia dzieci i dorosłych z ograniczonymi możliwościami ruchowymi. Są pomocne zarówno w domach pacjentów, jak i w ośrodkach rehabilitacyjnych czy domach opieki. Wysoka jakość wykonania sprawia, że zakup modeli z naszej oferty to inwestycja na lata.

Bezpieczeństwo i wygoda

Oferowane przez nas wózki zostały zaprojektowane z uwzględnieniem potrzeb osób z różnym stopniem niepełnosprawności ruchowej. Dzięki możliwości wyboru spośród kilku rozmiarów, wybrany model nadaje się do przewozu zarówno małych dzieci, jak i dorosłych osób, które mają kłopoty z samodzielnym poruszaniem się. Solidne pasy, których długość można dopasować do sylwetki przewożonej osoby, sprawiają, że podróż tym wózkiem jest bezpieczna i komfortowa. Dodatkowo wyprofilowane siedzisko zapewnia utrzymanie prawidłowej postawy i wspiera kręgosłup w zdrowej pozycji. Grube koła o dużej średnicy są odpowiedzialne za komfort jazdy, nawet w urozmaiconym terenie. Wózki z naszej oferty nadają się idealnie nie tylko do jazdy po mieście, ale także po polnych lub leśnych ścieżkach. Wysokie krawężniki, korzenie czy wertepy nie stanowią dla nich problemu.

Możliwość wyboru dodatkowego wyposażenia sprawia, że każdy dopasuje wózek do indywidualnych potrzeb użytkownika. Nasze wózki są także bardzo łatwe w obsłudze. Rozkładanie i składanie nie nastręcza dodatkowych problemów, dlatego polecamy je dla osób, które dużo podróżują. Dodatkowym atutem wózków z proponowanej przez nas oferty są ich kompaktowe wymiary po złożeniu, które sprawiają, że nie zajmują wiele miejsca w bagażniku.