Dziecięce

Kod produktu: Racer

Wózek Racer

2 800,00
szt.
Zamów

RACER™ umożliwia przewożenie dzieci i dorosłych z ograniczonymi możliwościami ruchowymi. Znajduje zastosowanie zarówno w domu pacjenta jak i w ośrodkach rehabilitacyjnych. Stabilna konstrukcja oraz system pelot i pasów bezpieczeństwa sprawia, że użytkownik czuje się w wózku bardzo pewnie i bezpiecznie.

Budowa siedziska istotnie wpływa na uzyskanie prawidłowej pozycji w wózku, która pomaga korygować wady postawy oraz w znaczącym stopniu zapobiega ich pogłębianiu. Bogate wyposażenie opcjonalne pozwala dopasować produkt do indywidualnych potrzeb.

RACER™ szczególnie polecany do jazdy w trudnym terenie. Tam gdzie chodniki są nierówne a krawężniki wysokie.

Wózek w bardzo szybki i prosty sposób możemy złożyć i rozłożyć. Dzięki temu przewożenie go w samochodzie lub przechowywanie w domu nie sprawia większych problemów.

Nowa tapicerka wykonana została z oddychających materiałów łatwych do utrzymania w czystości.

Pomiar                                           Rozmiar 1                  Rozmiar 2                          Rozmiar 3
Szerokość siedziska     [cm]                  33                          36                                      39
Głębokość siedziska [cm]                      33                          43                                      47
Głębokość siedz. do klina[cm]            15-18                       23-26                                  28-32
Wysokość oparcia (bez zagłówka) [cm]    68                     76                                       84
Wysokość oparcia (z zagłówkiem)[cm]     50-63                60-72                                  66-81
Szerokość oparcia     [cm]                     30                          32                                        36
Długość podnóżków [cm]                       30-33                  31-36                                  37-45
Długość stopki     [cm]                            20                       20                                        22
Wysokość rączek prowadzących [cm]     106                      106                                     106
Kąt pochylenia siedziska [°]                      10                       10                                      15
Kąt pochylenia oparcia [°]                      90-145                  90-145                              90-145
 Kąt pochylenia podnóżków [°]               95-120                   95-120                           100-125
Max. waga użytkownika [kg]                      35                      50                                        60

Wstecz

Oferowane przez nas wózki służą do bezpiecznego przewożenia dzieci i dorosłych z ograniczonymi możliwościami ruchowymi. Są pomocne zarówno w domach pacjentów, jak i w ośrodkach rehabilitacyjnych czy domach opieki. Wysoka jakość wykonania sprawia, że zakup modeli z naszej oferty to inwestycja na lata.

Bezpieczeństwo i wygoda

Oferowane przez nas wózki zostały zaprojektowane z uwzględnieniem potrzeb osób z różnym stopniem niepełnosprawności ruchowej. Dzięki możliwości wyboru spośród kilku rozmiarów, wybrany model nadaje się do przewozu zarówno małych dzieci, jak i dorosłych osób, które mają kłopoty z samodzielnym poruszaniem się. Solidne pasy, których długość można dopasować do sylwetki przewożonej osoby, sprawiają, że podróż tym wózkiem jest bezpieczna i komfortowa. Dodatkowo wyprofilowane siedzisko zapewnia utrzymanie prawidłowej postawy i wspiera kręgosłup w zdrowej pozycji. Grube koła o dużej średnicy są odpowiedzialne za komfort jazdy, nawet w urozmaiconym terenie. Wózki z naszej oferty nadają się idealnie nie tylko do jazdy po mieście, ale także po polnych lub leśnych ścieżkach. Wysokie krawężniki, korzenie czy wertepy nie stanowią dla nich problemu.

Możliwość wyboru dodatkowego wyposażenia sprawia, że każdy dopasuje wózek do indywidualnych potrzeb użytkownika. Nasze wózki są także bardzo łatwe w obsłudze. Rozkładanie i składanie nie nastręcza dodatkowych problemów, dlatego polecamy je dla osób, które dużo podróżują. Dodatkowym atutem wózków z proponowanej przez nas oferty są ich kompaktowe wymiary po złożeniu, które sprawiają, że nie zajmują wiele miejsca w bagażniku.