Liftkar HD 330 kg

Sortuj po:
Wybierz producenta:

Schodołaz towarowy Liftkar – znajdź model dla siebie

 

Schodołazy marki Liftkar, które posiadamy w swojej ofercie, spełnią potrzeby wszystkich tych, którzy chcą efektywnie, szybko i praktycznie przetransportować po schodach ładunki o wadze do 330 kilogramów. Sprawdź najważniejsze właściwości poszczególnych modeli.

 

Liftkar HD 330 Uni

Model o wysokiej mocy silnika, smukłej budowie i doskonałej technologii wspinania się. Dzięki niemu wysokie i ciężkie przedmioty mogą być przewożone w pełni bezpiecznie; w górę i w dół po wąskich klatkach schodowych, a nawet schodach krętych. Idealny dla firm transportowych i logistycznych schodołaz towarowy Liftkar HD 330 Uni przewiezie ciężkie przedmioty takie jak ciężkie skrzynki czy wysokie automaty z napojami.

 

Liftkar HD 330 Fold

Podobny do swojego poprzednika, ale przeznaczony do przedmiotów zwartych i ciężkich (np. piece żeliwne czy kotły). Idealny do transportowania obiektów o środku ciężkości, który jest nisko. Schodołaz towarowy można złożyć i umieścić w pojeździe transportowym.

 

Liftkar HD 330 Dolly

Idealny do transportu wysokich ładunków przez drzwi o standardowym rozmiarze. Model pozwala w ciągu kilku chwil przekształcić typowy schodołaz w urządzenie do transportu towarów po równym podłożu, co ułatwia codzienną pracę operatorom.

 

Liftkar HD 330 Fold Dolly

Model Fold Dolly pozwala na zwiększenie prędkości transportu na płaskiej powierzchni. Gdy Fold wwiezie lub zwiezie ładunek po schodach, Dolly pomaga pchać go po płaskiej powierzchni. Model Fold Dolly można dostosowywać do środka ciężkości danego towaru poprzez nachylanie uchwytów.

Schodołazy towarowe Liftkar HD znajdują szerokie spektrum zastosowań. Można je dopasować do oczekiwań użytkowników. Dużą ich zaletą jest też optymalny stosunek ceny do jakości.