Liftkar MTK 190 - 310 kg

Kod produktu: Mtk 310
Producent: Sano

Schodołaz towarowy Liftkar MTK 310

21 000,00
Dostępne 0 szt.
szt.
Zamów

Schodołaz Liftkar MTK 190 wykorzystywany jest głównie do transportu ciężkich i o dużych wymiarach przedmiotów. Te same zalety co MTK 190 - większa moc !

 

Waga: 35 kg
Maksymalny udźwig: 310 kg
Prędkość: 8-9 stopni na minutę

Model ten wyposażony jest dodatkowo w automatyczny hamulec przy głównych kołach. MTK spełnia swoją rolę transportując m.in.: automaty vendingowe, piece grzewcze, silniki, sejfy, skrzynie i inne ciężkie ładunki.

 

ZALETY:

  • uniwersalny na schody oraz po terenie poziomym dzięki pneumatycznym oponom
  • akumulator 24 Volt
  • silnik z hamulcem elektromagnetycznym i bardzo mocną przekładnią
  • elektroniczny włącznik zasilania połączony z czujnikiem przeciążenia ładunkiem
  • napęd korbowy ze specjalnym sprzęgłem chroni wózek przed mechanicznym przeładowaniem
  • mały promień skrętu (ważne na wąskich półpiętrach)
  • zdaje egzamin również na krętych schodach

Do wyboru są 2 opcje silnika:

  • MTK 190 - ładowność do 190 kg (16-18 stopni na minutę)
  • MTK 310 - ładowność do 310 kg (8-9 stopni na minutę)
Wstecz

Schodołazy towarowe Liftkar MTK – pomocne przy dużych obciążeniach

 

Schodołazy towarowe produkowane są z myślą o wygodnym i bezpiecznym transporcie dużych i ciężkich przedmiotów po schodach. Dzięki nim możliwe jest transportowanie towaru ważącego nawet kilkaset kg bez konieczności użycia siły fizycznej – przydadzą się więc firmom działającym w branży transportowej czy zakładom posiadającym hale czy magazyny na piętrach (bez windy). Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą schodołazów.

Schodołaz towarowy z udźwigiem do nawet 310 kg

 

Proponujemy schodołaz towarowy Liftkar MTK z 2 dostępnymi wersjami silnika. Wersja pierwsza oferuje ładowność do 190 kg, natomiast druga – do 310 kg. Oferowane przez nas schodołazy towarowe posiadają wytrzymałe, pneumatyczne opony, które doskonale sprawdzają się zarówno na schodach, jak i terenie poziomym. Wbudowany sinik posiada specjalny elektromagnetyczny hamulec oraz mocną przekładnię. Sprzęt jest również bardzo dobrze zabezpieczony przed ewentualnym przeładowaniem. Gdy tylko do takiego dojdzie, uruchomiony zostaje czujnik, który zaalarmuje nas o takiej sytuacji. Urządzenie oferuje bardzo solidny udźwig, mimo tego, iż jest dość wąskie. Jest to dodatkowa zaleta, szczególnie widoczna podczas skręcania schodołazem na wąskich półpiętrach pomiędzy partiami schodów. Sprzęt sprawdza się także na schodach pełnych zakrętów. Wersja MTK 190 jest w stanie pokonać nawet 18 stopni na minutę, natomiast wersja MTK 310 nie więcej niż 9 stopni na minutę. Wszystko zależy oczywiście od wysokości stopni.