Liftkar SAL 110 - 170 kg

Sortuj po:
Wybierz producenta:

Schodołazy towarowe Liftkar SAL – komfort i bezpieczeństwo

 

Transport towaru po schodach to praca wyczerpująca fizycznie, a w niektórych przypadkach wręcz szkodliwa dla naszego zdrowia – może się wiązać z nadmiernym obciążeniem pleców i ich bolesnymi urazami. Korzystne jest więc ograniczenie szkodliwych czynników, co zwiększy wydajność pracy.

Schodołazy towarowe Liftkar z naszej oferty oferują udźwig od 110 do nawet 170 kilogramów. Oznacza to, że mogą być zastosowane w większości branż. Z udźwigiem związana jest też wydajność pracy. Dzięki niemu możliwe jest załadowanie na schodołaz większego ładunku. Co za tym idzie – przetransportowanie całego towaru będzie można przeprowadzić znacznie szybciej, co przełoży się na wzrost zadowolenia pracownika.

 

Walory techniczne

Schodołazy towarowe Liftkar wyróżnia niska waga – od 16 do 20 kilogramów. Dzięki temu transport towarów będzie łatwiejszy, gdyż jego ciężar zostanie powiększony jedynie o nieznaczną masę schodołaza.

Moc silnika schodołazów gwarantuje wydajność niezależnie od wagi ładunku. Wynosi od 29 stopni na minutę w przypadku 170 kilogramów do 48 stopni na minutę w przypadku ładunków o wadze 110 kilogramów.

Dzięki innowacyjnemu wykonaniu oferowane schodołazy towarowe są w stanie pokonać każdy rodzaj schodów, nawet kręte z podestem ograniczającym przestrzeń.

Schodołazy Liftkar są także zwrotne jak wózki ręczne, a ich aluminiowa półka jest niezwykle wytrzymała, co gwarantuje niezawodność urządzenia nawet przy najcięższych ładunkach.