Liftkar SAL 110 - 170 kg

Kod produktu: Sal Fold 110
Producent: Sano

Schodołaz towarowy Liftkar Sal Fold 110

17 250,00
Dostępne 1 szt.
szt.
Zamów

Czy to kompaktowe urządzenie do piaskowania, wysokie butle tlenowe czy nieporęczne stosy krzeseł - z modelami Fold i Fold-L zawsze możesz utrzymać odpowiedni balans. To jest sposób, by poradzić sobie z najbardziej niewygodnymi zadaniami transportowymi zachowując bezpieczną wyprostowaną postawę ciała bez obciążania pleców.

 

Waga: 20 kg
Maksymalny udźwig: 110 kg
Prędkość: 48 stopni na minutę

Moc silnika jakiej potrzebujesz Dostępne są 3 różne moce silnika, zapewniające optymalną wydajność wspinania w zależności od wagi ładunku.

  • 110kg - 48 stopni na minutę
  • 140kg - 35 stopni na minutę
  • 170kg - 29 stopni na minutę 

WSZYSTKIE ZALETY:

  • bardzo lekki i szybki - nawet do 48 stopni / min
  • idealny na wszystkich schodach, nawet krętych i z podestem gdzie mamy ograniczoną przestrzeń
  • dwie prędkości: wolno / szybko
  • intelligentna podstawa jezdna załącza się automatycznie przy zjeździe w dół schodów
  • zawiasowe mocowanie półki – wersja stała również dostępna
  • charakterystyczne sprzęgło i ektroniczna ochrona przed przeciążeniem
  • zwrotny jak wózek ręczny z wysoce wytrzymałą aluminiową półką
Wstecz

Schodołazy towarowe Liftkar SAL – komfort i bezpieczeństwo

 

Transport towaru po schodach to praca wyczerpująca fizycznie, a w niektórych przypadkach wręcz szkodliwa dla naszego zdrowia – może się wiązać z nadmiernym obciążeniem pleców i ich bolesnymi urazami. Korzystne jest więc ograniczenie szkodliwych czynników, co zwiększy wydajność pracy.

Schodołazy towarowe Liftkar z naszej oferty oferują udźwig od 110 do nawet 170 kilogramów. Oznacza to, że mogą być zastosowane w większości branż. Z udźwigiem związana jest też wydajność pracy. Dzięki niemu możliwe jest załadowanie na schodołaz większego ładunku. Co za tym idzie – przetransportowanie całego towaru będzie można przeprowadzić znacznie szybciej, co przełoży się na wzrost zadowolenia pracownika.

 

Walory techniczne

Schodołazy towarowe Liftkar wyróżnia niska waga – od 16 do 20 kilogramów. Dzięki temu transport towarów będzie łatwiejszy, gdyż jego ciężar zostanie powiększony jedynie o nieznaczną masę schodołaza.

Moc silnika schodołazów gwarantuje wydajność niezależnie od wagi ładunku. Wynosi od 29 stopni na minutę w przypadku 170 kilogramów do 48 stopni na minutę w przypadku ładunków o wadze 110 kilogramów.

Dzięki innowacyjnemu wykonaniu oferowane schodołazy towarowe są w stanie pokonać każdy rodzaj schodów, nawet kręte z podestem ograniczającym przestrzeń.

Schodołazy Liftkar są także zwrotne jak wózki ręczne, a ich aluminiowa półka jest niezwykle wytrzymała, co gwarantuje niezawodność urządzenia nawet przy najcięższych ładunkach.