Łóżka i materace

Kod produktu: 331

Łóżko rehabilitacyjne 331

4 050,00
Na wyczerpaniu
Dostępne 0 szt.
szt.
Zamów

Łóżko rehabilitacyjne 331 w kolorze buku z zakrytymi siłownikami.Łóżko wyposażone standardowo w barierki boczne i solidny wysięgnik ręki, regulowane za pomocą pilota.

Waga: 17 kg
Maksymalny udźwig: 135 kg
Kolor: buk
Szerokość: zew. 102 cm
Długość: zew. 215 cm

Stabilne łóżko rehabilitacyjne 331 dzięki swoim drewnianym elementom w kolorze buku i zakrytym siłownikiem łatwo wkomponuje sie w każde otoczenie.
Stosując innowacyjne rozwiązanie suwaków barierek uzyskaliśmy niższe niż zwykle ich położenie, co zdecydowanie poprawia komfort wchodzenia i schodzenia z łóżka.
Powierzchnia leża wypełniona jest listwami sprężynującymi. W segmencie siedziska istnieje możliwość regulacji twardości listew. Leże podzielone jest na 4 segmenty i posiada 2 pojedyncze silniki sterowane indywidualnie a ponadto regulowany segment podudzia poprzez mechanizmy zapadkowe.
W standardowym wykonaniu leże ma wymiary 90x200 cm.

Zamiast listew sprężynujących można wybrać metalowe wypełnienie lub za dopłatą - wersję komfort.  Zmiana wysokości leża realizowana jest za pomocą silników elektrycznych w zakresie pomiędzy 40 a 80cm (górna krawędź leża). Komponenty elektryczne wykonane są według najnowszej wiedzy i odpowiadają wszystkim obowiązującym normom technicznym dotyczącym bezpieczeństwa.

Komfortowe sterowanie łożka realizowane jest za pomocą pilota, który posiada wysoką klasę szczelności i jest w ten sposób zabezpieczony przed zalaniem cieczą. Istnieje również możliwość pojedynczego blokowania ruchów łóżka.
Wysięgnik do podnoszenia się wraz uchwytem można obciążać do 80 kg. W celu wzmocnienia jest on wyposażony w dodatkową rurę wewnętrzną.

Na końcach barierek bocznych znajdują się sprężynujące nakładki z tworzywa sztucznego powodujące zmniejszanie odległości pomiędzy barierkami a frontem. Niwelują one możliwość przygniecenia kończyn rąk oraz nóg.

Wstecz

Łóżka rehabilitacyjne

Łóżka rehabilitacyjne znacząco poprawiają komfort pacjentów, którzy z różnych powodów wykazują problemy ze swobodnym poruszaniem. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne łóżka, dzięki którym okres rehabilitacji i opieka nad chorym będą znacząco ułatwione. W ofercie posiadamy takie modele łóżek rehabilitacyjnych jak Luna Club, 326 331.  Każde z nich opiera się na drewnianej, uniwersalnej konstrukcji zapewniającej neutralny wygląd i sporą wygodę. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu suwaków barierek osoby z nich korzystające nie będą miały problemu z wchodzeniem i schodzeniem z łóżka. Kąt nachylenia czterosegmentowego leża można zmienić za pomocą pilota, co jest sporym ułatwieniem dla opiekunów. Łóżka wyposażone są w praktyczne wysięgniki do podnoszenia się wraz uchwytem.

Udogodnienie w rehabilitacji

Oferowane łóżka stworzone są z myślą o komforcie pacjentów. Długotrwała choroba i rehabilitacja wiążą się z utrudnieniami, które można pokonać dzięki wielu udogodnieniom zastosowanym produktach. Funkcjonalności takie jak sterowanie pilotem czy uchwyt ułatwiający wychodzenie i wchodzenie pozwalają pacjentom zachować samodzielność i znacznie ułatwiają codzienne czynności. Wierzymy, że nasze łóżka sprostają Państwa oczekiwaniom i zapewnią skuteczną rehabilitację. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi parametrami poszczególnych modeli łóżek.

 

* możliwość dokupienia materaca w pokrowcu bawełnianym za dopłatą 400 zł