Łóżka i materace

Kod produktu: Luna Club
Producent: Vermeiren

Łóżko rehabilitacyjne Luna Club

3 400,00
3800.00
Dostępne 1 szt.
szt.
Zamów

Łóżko rehabilitacyjne Luna Club
Luna Club jest nową wersją podstawowego łóżka do opieki domowej sterowanego pilotem . Producent będąc świadomym i odpowiedzialnym, wsłuchał się w sugestie i opinie zarówno użytkowników jak również pracowników wypożyczalni oraz sklepów medycznych i dopasował nową wersję do ich wymagań. Wysoki standard jakościowy i funkcjonalny sprawia , że LUNA Club jest doskonałym łóżkiem wspierającym proces pielęgnacji i rehabilitacji oraz podnosi jakość życia osób leżących.
Barierki opuszczają się w poziomie ramy leża. Bardzo ważna cecha , która ułatwia wstawanie i siadanie pacjenta na łóżko oraz  poczucie komfortu.

Funkcje:
  - leże cztero-segmentowe,
  - płynna regulacja wysokości leża na pilota,
  - pozycja anty-trendelenburga,
  - płynna regulacja kąta nachylenia wezgłowia na pilota,
  - płynna regulacja kąta nachylenia segmentu uda na pilota,
  - manualna regulacja kąta nachylenia segmentu łydki,
  - siłowniki LINAK,
  - obudowa w kolorze drzewa bukowego,
  - wysięgnik i barierki na wyposażeniu,
  - łóżko dostarczane na systemie transportowym

Wstecz

Łóżka rehabilitacyjne

Łóżka rehabilitacyjne znacząco poprawiają komfort pacjentów, którzy z różnych powodów wykazują problemy ze swobodnym poruszaniem. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne łóżka, dzięki którym okres rehabilitacji i opieka nad chorym będą znacząco ułatwione. W ofercie posiadamy takie modele łóżek rehabilitacyjnych jak Luna Club, 326 331.  Każde z nich opiera się na drewnianej, uniwersalnej konstrukcji zapewniającej neutralny wygląd i sporą wygodę. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu suwaków barierek osoby z nich korzystające nie będą miały problemu z wchodzeniem i schodzeniem z łóżka. Kąt nachylenia czterosegmentowego leża można zmienić za pomocą pilota, co jest sporym ułatwieniem dla opiekunów. Łóżka wyposażone są w praktyczne wysięgniki do podnoszenia się wraz uchwytem.

Udogodnienie w rehabilitacji

Oferowane łóżka stworzone są z myślą o komforcie pacjentów. Długotrwała choroba i rehabilitacja wiążą się z utrudnieniami, które można pokonać dzięki wielu udogodnieniom zastosowanym produktach. Funkcjonalności takie jak sterowanie pilotem czy uchwyt ułatwiający wychodzenie i wchodzenie pozwalają pacjentom zachować samodzielność i znacznie ułatwiają codzienne czynności. Wierzymy, że nasze łóżka sprostają Państwa oczekiwaniom i zapewnią skuteczną rehabilitację. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi parametrami poszczególnych modeli łóżek.

 

* możliwość dokupienia materaca w pokrowcu bawełnianym za dopłatą 400 zł