Materace

Materac wysokoelastyczny POLARGEL Comfort

1 177,00
Dostępne 1 szt.
szt.
Zamów

Materac z lodową wysokoelastyczną żelową pianką Polargel.

Maksymalny udźwig: 110 kg
Wysokość: 22 cm
Szerokość: 90 cm
Długość: 200 cm

POLARGEL - lodowa wysokoelastyczna piana z zawartością żelu .Piana którą udało się zaprojektować przy użyciu najnowocześniejszej technologii i wieloletnich doswiadczeń w produkcji wysokoelastycznej pianki.Elastycznosc tego surowca zapewnia podparcie dla ciała w każdej pozycji.Pozwala regenerować kręgosłup, dyski i stway podczas snu. Ze względu na otwartą strukturę komórek jest wysoko przewiewna, reguluje różnicę temperatur i zapewnia odpowiednią klimatyzację podczas snu.

 

 

zdejmowany pokrowiec LYOCELL, pikowany z włóknem klimatyzującym - gramatura 300 g/m2;
na boku wszyty 3D materiał;
lodowa wysokoelastyczna piana POLARGEL 6 cm z zawartością żelu o gęstości 55 kg/m3;
komfortowa pianka NIGHTFLY 14 cm;
siedem stref twardości;
zalecany stelaż elastyczny

Wysokość:     22 cm
Szerokość:     90 cm
Długość:     200 cm

Dostępne również inne wymiary. ZADZWOŃ !

 

Wstecz

Materace do łóżka rehabilitacyjnego

Materac w dużej mierze odpowiada za komfort przebywania w łóżku – jest to więc kluczowy zakup zwłaszcza dla chorych przebywających w pozycji leżącej. Specjalistyczne materace do łóżka rehabilitacyjnego to produkty, które że względu na zastosowanie muszą posiadać wymagane atesty medyczne i właśnie takie znajdziecie w naszej ofercie. Wbrew pozorom materace rehabilitacyjne nie są jednak przeznaczone jedynie dla osób w trakcie odbywanego leczenia klinicznego. Wielu ludzi używa ich profilaktycznie lub dla własnej wygody. Ich stosowanie poleca się osobom, które:

  • zmagają się z chorobami zapalnymi stawów;
  • cierpią na zwyrodnienie kręgosłupa;
  • mają zniekształcone narządy ruchu;
  • u których rozpoznano dyskopatię lub osteoporozę;
  • są po udarze lub w trakcie leczenia nerwobóli;
  • cierpią na choroby neurologiczne, urazy mózgu, porażenia.

Materac rehabilitacyjny – w trosce o zdrowie

Modele takie jak materac Sultan Termopur cieszą się znakomitą elastycznością punktową, która zapewnia ciału w trakcie odpoczynku pozycję fizjologiczną. Wykonany z trzech rodzajów pianki doskonale dopasuje się do kształtów ciała. Pierwsza z nich – termoplastyczna zapewni podparcie. Położona niżej pianka biogreen zadba o odpowiednią cyrkulację powietrza. Pianka lateksowa zwiększy za to elastyczność produktu. Materac został również wyposażony w pokrowiec z włókna klimatyzującego. Dzięki niemu łatwiej będzie utrzymać materac w stanie czystości. Produkt sprawdza się zarówno przy sztywnych, jak i elastycznych stelażach. Prócz tego w ofercie znajdziecie również materace termoelastyczne, które świetnie dopasowują się do ciała, zapewniając idealne podparcie. Kolejną ciekawą propozycją są materace kieszonkowe posiadające siedem stref twardości, czyli tzw. fizjosystem. Produkty zapewniają najwyższy komfort snu, pozwalają ciału „oddychać” i przybrać zdrową pozycję.