O firmie

Euromobil jest firmą, która na rynku istnieje od ponad 15 lat. Siedziba mieści się w Paprotnii, pod Łodzią.


Niezmienny cel

Od początku swojej działalności ukierunkowana jest na jeden cel: sprzedaż sprzętu rehabilitacyjnego osobom, którym taki zakup jest niezbędny. Niezbędny do funkcjonowania w jakże często nieprzystosowanej do ich potrzeb codzienności, niezbędny do czerpania radości z życia, do spełniania celów.

W ciągłym rozwoju
Mimo, iż staż istnienia firmy nie jest długi, znajduje się ona w ciągłym rozwoju. Śledzimy na bieżąco rynek, rosnące potrzeby Klientów, wzbogacamy ofertę naszych produktów.

Zaufanie klienta
Mamy na swoim koncie ogromną liczbę Klientów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem, my w zamian ze swojej strony zapewniamy zadowolenie i satysfakcję z zakupionych u nas produktów. Dlatego też oferujemy osobom z wyjątkowymi przecież potrzebami, wyjątkowe, niezastąpione do poruszania się w codziennym życiu  produkty w równie wyjątkowych, konkurencyjnych cenach. Naszą misją od samego początku było dążenie do spełniania wszystkich oczekiwań i wymagań każdego naszego Klienta.

Zasięg działania
Nie ma znaczenia, z którego rejonu Polski jesteście Państwo. Zasięg naszego działania obejmuje cały kraj. Nasi przedstawiciele docierają do każdego oferując profesjonalne podejście i pomoc. Zwracają się do Państwa z fachowymi radami tworząc przy tym przyjazne relacje.