Podnośniki

Kod produktu: 3013622

Podnośnik wannowy Capri

2 500,00
Na zamówienie

Uniwersalny podnośnik wannowy pasujący do każdego rodzaju wanny. Umożliwia komfortową i relaksującą kąpiel osobom, które nie są w stanie samodzielnie wejść i/lub wyjść z wanny.

Waga: ok. 15 kg
Maksymalny udźwig: 130 kg
Kolor: biały
Wysokość: oparcia 67,5 cm
Szerokość: szerokość siedziska 37,5 cm, szerokość oparcia 35 cm
Długość: 72,1 cm

Podnośnik składa się z 3 części dla jego łatwego montażu i demontażu. Optymalne wymiary dla transportu i przechowywania i wyjątkowa stabilność konstrukcji przy niewielkim ciężarze własnym.
Samonośne siedzisko i oparcie z wyprofilowaniem do ciała wykonane są z tworzywa sztucznego miłego w dotyku, przy czym jest ono antypoślizgowe, trwale i łatwe dla utrzymania w czystości. Poza tym  oparcie ma regulację kąta nachylenia w najniższym położeniu.
Obsługa sprowadza się do dwóch przełączników na pilocie oznaczonymi strzałkami góra – dół i ładowaniu akumulatora. Żywotność akumulatora zależna jest od ciężaru użytkownika i częstotliwości korzystania z podnośnika. Jedno ładowanie powinno wystarczyć na 10 pełnych cykli pracy.
- waga urządzenia: 15,1 kg

- maksymalna waga użytkownika: 130 kg

- czas ładowania tylko 1 godzina dzięki akumulatorom litowo-jonowo-manganowym umieszczonym w lekkim pilocie sterującym,

- łatwy montaż i demontaż na 5 części bez dodatkowych narzędzi,

- zdejmowane części elektryczne ułatwiają czyszczenie,

- stabilne siedzenie dzięki dobrze wyprofilowanej powierzchni,

- powierzchnia siedziska z tworzywa zapobiegającego ześlizgowi,

- zastosowane tworzywo z jonami srebra ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości i działa antybakteryjnie,

- dostępne jako opcja niebieskie nakładki bakteriostatyczne, antypoślizgowe,

- kolor: biały.

Wstecz

Podnośniki – pomoc w opiece i pielęgnacji

Podnośniki dostępne w naszym sklepie służą zarówno do transportowania, przenoszenia czy kąpieli pacjentów i osób chorych. Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i hospicjów, zakładów opiekuńczych, szpitali czy placówek ochrony zdrowia. Mając na względzie poprawę komfortu życia osób chorych i wymagających stałej opieki, przygotowaliśmy różne modele podnośników, wśród których nasi klienci mogą znaleźć sprzęt odpowiadający ich potrzebom.


Podnośniki transportowo-kąpielowe – funkcjonalność i wygoda

Nasze elektrycznie sterowane podnośniki dla osób chorych i niepełnosprawnych wyróżnia szeroka funkcjonalność oraz dbałość o każdy szczegół wykonania. Posiadają one odpowiednio obniżoną podstawę jezdną, dzięki czemu znacznie ułatwiają podjazd pod wannę, prysznic czy łóżko. Funkcja poszerzenia płóz gwarantuje maksymalną stabilność oraz dopasowanie podnośnika do indywidualnych wymagań. Każdy podnośnik jest wyposażony w hamulce bezpieczeństwa, przycisk awaryjny oraz ramię nośne sterowane pilotem. W naszej ofercie znajdziesz również podnośnik wannowy z wyprofilowanym oparciem oraz antypoślizgowym siedziskiem, który zapewni pacjentowi pożądany komfort higieniczny.


Podnośniki elektryczne

Modele naszych podnośników transportowo-kąpielowych różnią się maksymalnym udźwigiem, wagą oraz szerokością, dzięki czemu każdy klient może dopasować je do metrażu pomieszczenia oraz potrzeb użytkownika. Wszystkie podnośniki są wykonane z trwałych i odpornych na zniszczenia materiałów. Ich wysokiej jakości konstrukcja zapewnia stabilność, a automatyczny tryb pracy ułatwia pielęgnację osób chorych i wymagających stałej opieki.