Podnośniki

Kod produktu: Arnold 125
Producent: Rebotec

Podnośnik transportowo kąpielowy Arnold 125

6 200,00
szt.
Zamów

Podnośnik Arnold 125 działa automatycznie za pomocą pilota. Jego konstrukcja umożliwia łatwe i szybkie składanie do transportu. Służy do łatwego transportowania i podnoszenia pacjentów. Umożliwia podnoszenie z łóżka, z wózka oraz z poziomu podłogi.Szerokość podnośnika Arnold 125 to jedyne 56 cm!

Waga: 37 kg
Maksymalny udźwig: 125 kg
Wysokość: 62 - 160 cm
Szerokość: 56 cm
Długość: 100 cm

Wyposażenie:
- Elektryczne ramię nośne
- Silnik 24V
- Pilot
- Przycisk awaryjny stop
- Awaryjne ręczne opuszczanie w dół
- Niska wysokość podstawy jezdnej umożliwiająca łatwy podjazd pod wannę lub łóżko
- Możliwość rozszerzenia płóz jezdnych
- Hamulce

Wstecz

Podnośniki – pomoc w opiece i pielęgnacji

Podnośniki dostępne w naszym sklepie służą zarówno do transportowania, przenoszenia czy kąpieli pacjentów i osób chorych. Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i hospicjów, zakładów opiekuńczych, szpitali czy placówek ochrony zdrowia. Mając na względzie poprawę komfortu życia osób chorych i wymagających stałej opieki, przygotowaliśmy różne modele podnośników, wśród których nasi klienci mogą znaleźć sprzęt odpowiadający ich potrzebom.


Podnośniki transportowo-kąpielowe – funkcjonalność i wygoda

Nasze elektrycznie sterowane podnośniki dla osób chorych i niepełnosprawnych wyróżnia szeroka funkcjonalność oraz dbałość o każdy szczegół wykonania. Posiadają one odpowiednio obniżoną podstawę jezdną, dzięki czemu znacznie ułatwiają podjazd pod wannę, prysznic czy łóżko. Funkcja poszerzenia płóz gwarantuje maksymalną stabilność oraz dopasowanie podnośnika do indywidualnych wymagań. Każdy podnośnik jest wyposażony w hamulce bezpieczeństwa, przycisk awaryjny oraz ramię nośne sterowane pilotem. W naszej ofercie znajdziesz również podnośnik wannowy z wyprofilowanym oparciem oraz antypoślizgowym siedziskiem, który zapewni pacjentowi pożądany komfort higieniczny.


Podnośniki elektryczne

Modele naszych podnośników transportowo-kąpielowych różnią się maksymalnym udźwigiem, wagą oraz szerokością, dzięki czemu każdy klient może dopasować je do metrażu pomieszczenia oraz potrzeb użytkownika. Wszystkie podnośniki są wykonane z trwałych i odpornych na zniszczenia materiałów. Ich wysokiej jakości konstrukcja zapewnia stabilność, a automatyczny tryb pracy ułatwia pielęgnację osób chorych i wymagających stałej opieki.