Podnośniki

Sortuj po:
Wybierz producenta:

Podnośniki to urządzenia służące do podnoszenia i transportu osób z niepełnosprawnością ruchową. Umożliwiają wykonywanie codziennych czynności pielęgnacyjnych i higienicznych, a także ułatwiają zmianę pozycji. Wpływają tym samym na jakość życia zarówno osób niepełnosprawnych, jak i ich opiekunów.

Podnośniki dla osób z niepełnosprawnością

Oferowane przez nas podnośniki dla niepełnosprawnych pomagają w wykonywaniu wielu codziennych czynności takich jak zmiana pozycji, wizyta w toalecie, kąpiel, transport z łóżka na materac do rehabilitacji itp. W przypadku osób z ograniczoną sprawnością ruchową każda z tych czynności jest dużym wyzwaniem. Ich wykonywanie wymaga pomocy opiekuna. Opiekun z kolei musi się wykazać odpowiednimi umiejętnościami, a także siłą i kondycją fizyczną.

 

Korzystnie z podnośników jest dużym ułatwieniem dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów. Urządzenia te sprawdzą się w każdym miejscu, w którym sprawowana jest opieka nad osobami wymagającymi pomocy w poruszaniu się: w domach rodzinnych, domach opieki, domach seniora, szpitalach, sanatoriach itd.

 

Podnośniki to urządzenia proste w obsłudze, sterowane pilotem. Ich konstrukcja umożliwia składanie. Dzięki temu nie zajmują dużo miejsca podczas przechowywania czy transportu. W sprzedaży posiadamy różne rodzaje podnośników, dzięki czemu chorzy i ich opiekunowie mogą wybrać urządzenie w maksymalny sposób dopasowane do swoich potrzeb. Poszczególne modele mogą różnić się między sobą m.in. udźwigiem, wysokością podstawy, wysokością, szerokością itp.