Podnośniki

Kod produktu: Bellavita

Podnośnik wannowy Bellavita

2 900,00
Dostępne 1 szt.
Chwilowy brak

Nowoczesny i niezawodny elektryczny podnośnik wannowy Bellavita znakomicie spełnia swoje zadanie. Jest to gwarancja stabilności, wytrzymałości i bezpieczeństwa. Komfort obsługi i łatwość użycia umożliwia w pełni samodzielne korzystanie z podnośnika.

 

Waga: 9,3 kg
Maksymalny udźwig: 140 kg

Bellavita to doskonałe urządzenie dla osób starszych z problemami ruchowymi, wejściem do wanny czy osób niepełnosprawnych. Podnośnik łazienkowy jest prosty i bezpieczny w użyciu, dostosowany do każdego typu wanny. Bellavita posiada wodoszczelny pilot, bez obaw można używać go w kontakcie z wodą. Skrzydła oparte na wannie w momencie obniżania podnośnika składają się.

 

Wysoka jakość wykonania i konstrukcji podnośnika jest gwarancją bezpieczeństwa dla jego użytkowników, łatwości i prostoty obsługi, a także cichego trybu pracy. Możliwość złożenia dodatkowo ułatwia transport produktu.

 

Dane techniczne:

  • zasięg unoszenia 60-480 mm
  • całkowita długość podnośnika 830mm
  • całkowita max szerokość 700 mm
  • szerokość siedziska bez klapek 350 mm
  • kąt oparcia 10-50°
  • szerokość oparcia 320-360 mm
  • szerokość podstawy 310mm
  • maksymalna waga użytkownika 140 kg
Wstecz

Podnośniki to urządzenia służące do podnoszenia i transportu osób z niepełnosprawnością ruchową. Umożliwiają wykonywanie codziennych czynności pielęgnacyjnych i higienicznych, a także ułatwiają zmianę pozycji. Wpływają tym samym na jakość życia zarówno osób niepełnosprawnych, jak i ich opiekunów.

Podnośniki dla osób z niepełnosprawnością

Oferowane przez nas podnośniki dla niepełnosprawnych pomagają w wykonywaniu wielu codziennych czynności takich jak zmiana pozycji, wizyta w toalecie, kąpiel, transport z łóżka na materac do rehabilitacji itp. W przypadku osób z ograniczoną sprawnością ruchową każda z tych czynności jest dużym wyzwaniem. Ich wykonywanie wymaga pomocy opiekuna. Opiekun z kolei musi się wykazać odpowiednimi umiejętnościami, a także siłą i kondycją fizyczną.

 

Korzystnie z podnośników jest dużym ułatwieniem dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów. Urządzenia te sprawdzą się w każdym miejscu, w którym sprawowana jest opieka nad osobami wymagającymi pomocy w poruszaniu się: w domach rodzinnych, domach opieki, domach seniora, szpitalach, sanatoriach itd.

 

Podnośniki to urządzenia proste w obsłudze, sterowane pilotem. Ich konstrukcja umożliwia składanie. Dzięki temu nie zajmują dużo miejsca podczas przechowywania czy transportu. W sprzedaży posiadamy różne rodzaje podnośników, dzięki czemu chorzy i ich opiekunowie mogą wybrać urządzenie w maksymalny sposób dopasowane do swoich potrzeb. Poszczególne modele mogą różnić się między sobą m.in. udźwigiem, wysokością podstawy, wysokością, szerokością itp.