Rowery i rotory

Kod produktu: 7689-400

Rower Kettler GOLF C4

2 150,00
2900.00
Chwilowy brak

Rower GOLF C4 to uniwersalne urządzenie treningowo - rehabilitacyjne dla całej rodziny. Wyróżnia się wieloma ciekawymi funkcjami, takimi jak konfigurator zintegrowany w komputerze, który przygotowuje i zestawia indywidualny program. Dzięki niemu każdy może osiągnąć swój cel. Wysokiej jakości system napędowy i sterowany silnikiem, magnetyczny system hamowania z 16-stopniową regulacją obciążenia, wyznaczają nowe standardy spokojnej pracy. Dzięki innowacyjnej koncepcji siodełka można je łatwo i szybko wymienić – tylko jednym kliknięciem.

ROWER :

Wymiary: 119 x 55 x 137 cm (dł. x szer x wys.)
Koło zamachowe: 6 kg
Maks. waga użytkownika: 130 kg
System oporu: magnetyczny
System napędowy: pas z żebrowaniem wzdłużnym
Zakres oporu: 15 stopni
Elektroniczna regulacja oporu
Przełożenie: 1:10
Regulacja siedziska w pionie
Regulacja siedziska w poziomie
Regulacja kąta nachylenia kierownicy
Samopoziomujące pedały z paskami
Łatwe wejście na rower
Stopki poziomujące
Kółka transportowe
DIN EN 957, klasa HB

KOMPUTER:

Wyświetlacz: LCD 117 x 86 mm
Czas, prędkość, dystans, kadencja w obrotach na minutę, częstotliwość uderzeń serca, spalone kalorie
6 profili i 1 dowolnie konfigurowalny profil dla każdego użytkownika
Cele treningowe (trening z odliczaniem) na czas treningu, dystans oraz kalorie/kilodżule
Recovery Test
Trening sterowany tętnem
Szybki start
Wskaźnik osobistych stref tętna
Trening ręczny zależny od liczby obrotów
Pamięć zapisu dla 4 użytkowników + 1 gość
Pomiar tętna: czujniki w uchwytach
Uchwyt na urządzenia mobilne

Wstecz

Rotory i rowery do ćwiczeń – zadbaj o swoją mobilność

W sklepie Euromobil znajdziesz profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny, w tym także wybór urządzeń do aktywizacji i wzmacniania mięśni – rowery oraz rotory rehabilitacyjne. Ich użycie przyspiesza również powrót do zdrowia pacjentów po przebytych chorobach, kontuzjach i urazach oraz pozwala zadbać o aktywizację mięśni i optymalną sprawność psychoruchową.

 

Rotory rehabilitacyjne – zastosowanie

W asortymencie sklepu dostępne są wysokiej jakości rotory elektryczne oraz mechaniczne do ćwiczeń kończyn górnych i/ lub dolnych. Urządzenia mogą służyć pacjentom i osobom o ograniczonej mobilności do treningu biernego lub aktywnego. Rotory rehabilitacyjne są stosowane w terapii pourazowej. Są również wykorzystywane przez seniorów. Urządzenia tego typu są zalecane dla osób z niepełnosprawnością psychoruchową, po przebytym udarze, operacjach neurochirurgicznych oraz cierpiących na niedowład mięśni. Rotory elektryczne są pomocne osobom chcącym zrzucić zbędne kilogramy. W naszej ofercie znajdziesz także urządzenia dwufunkcyjne, które umożliwiają ćwiczenia kończyn górnych i dolnych jednocześnie.

 

Rowery treningowe i rehabilitacyjne

Nasz sklep oferuje również rowery wiodących marek sportowych, które służą zarówno jako urządzenia treningowe, jak i rehabilitacyjne. Posiadamy modele rowerów zarówno w wersjach sportowych, komfortowych jak i wyczynowych typu rower spinningowy. Wyróżnia je możliwość pełnej regulacji obciążenia, siedziska, kierownicy oraz pedałów oraz stały pomiar tętna, dzięki czemu gwarantują wygodny oraz bezpieczny trening dla każdego użytkownika.