Schodołaz towarowy gąsienicowy PIANOPLAN 600 kg

Schodołaz PIANOPLAN 600J VERTICAL

85 000,00
szt.
Zamów

PIANOPLAN 600J VERTICAL

PIANOPLAN PIONOWY został zaprojektowany w celu ułatwienia umocowania, załadunku i transportu niektórych rodzajów ładunków.

PIANOPLAN VERTICAL pozwala utrzymać się obiektowi w pozycji pionowej, a następnie transport w pozycji pochyłej, na przykład transport lodówki. Dzięki stabilizatorom wszystkie prace wykonywane są z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa.

Maksymalny udźwig: 600 kg
Prędkość: 12,5 m/ min.

Główne cechy: takie same jak Pianoplan Standard plus pionowa platforma umożliwiająca utrzymanie ładunków w pozycji pionowej, ich bezpieczny załadunek i transport.

Schodołaz elektryczny

Niezastąpiony partner do bezpiecznego i łatwego przenoszenia nieporęcznych ładunków.

Przeznaczony do przenoszenia po schodach ramp i zjeżdżalni wielkogabarytowych, delikatnych i ciężkich przedmiotów takich jak pianina, dzieła sztuki, sejfy, automaty, kserokopiarki, lodówki.

FUNKCJE

Pianoplan posiada 4 główne funkcje.

Transportowanie na gąsienicach - podwójne niezależne gąsienice, 2 prędkości (szybka i wolna) do pokonywania przeszkód, pochyłości lub schodów, sterowanie za pomocą joysticków, które umożliwiają prowadzenie w dowolnym terenie.

Podnoszenie - do 70 cm od podłoża, aby umożliwić pchanie PIANOPLAN jak standardowego wózka, aby ułatwić pokonywanie przeszkód, wchodzenie po schodach lub skręcanie w ciasnych przestrzeniach.

Wysuwanie platformy - do 80 cm, aby wyrównać przesunięcie środka ciężkości i uniknąć przechyłu, na przykład w górnej części schodów.

Obrót na rolkach - w  układzie równoważącym możliwe jest obracanie rolek podnośnika, aby umożliwić regulacje toru jazdy, zwłaszcza na schodach, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Sterowanie Pianoplan - zintegrowany system sterowania PIANOPLAN oferuje operatorowi maksymalną zwrotność  schodołazu we wszystkich kierunkach z łatwością i absolutnym bezpieczeństwem.

1 układ sterowania 2. Przycisk zatrzymania awaryjnego 3.System podnoszenia rolek z czerwoną diodą 4.Wejście na klucz 5. zielona dioda sygnalizująca uruchomienie PIANOPLAN 6.Przycisk do systemu podnoszenia rolek 7.Licznik roboczo godzin 8.przycisk do wyboru prędkości jazdy 9.Dioda sygnalizując prędkość jazdy oraz alarm.10.Lampka kontrolna do ładowania baterii.11 Dioda sygnalizująca jazde 12. Przycisk sterujący ruchem platformy 13. Przycisk sterowania systemem podnoszenia rolek 14.Przycisk sterujący nachyleniem platformy (niedostępny w standardzie Pianoplan 600 J).

 
KORZYŚCI

Tanio i szybko jedna lub dwie osoby wystarczą do obsługi, zamiast trzech lub więcej operatorów, oszczędzając czas i koszty.

Bezpieczeństwo poziom bezpieczeństwa jest niezależny od kształtu lub ciężaru ładunku, który ma być transportowany. Hamulec elektromagnetyczny cały czas pomaga operatorowi.

Łatwy w użyciu komunikaty umieszczone są na panelu sterującym, a transportowanie na gąsienicach jest kontrolowane przez elektroniczny system umożliwiający delikatne i precyzyjne ruchy.

Łatwe manewrowanie dzięki niewielkim rozmiarom i możliwości unoszenia transportera na rolkach PIANOPLAN może obracać się w bardzo małych przestrzeniach (min. 85 cm).

Akumulator jego energia gromadzona jest w dwóch potężnych bateriach, które zapewniają zasięg  około 50 stopni schodów.

Dbając o zdrowie Pianoplan minimalizuje wysiłek fizyczny, zapobiega bólom pleców i  innych

schorzeń.

Wielofunkcyjny dostępne są 3 wersie Pianoplan, aby lepiej radzić sobie z rożnymi rodzajami transportu: Standardowym, Pionowymi, Poziomym.

ZASIĘG

Wszystkie trzy modele mają wspólne podstawowe cechy: ładowność do 600 kg, bezpieczny uchwyt i łatwo dostępne funkcje, polecenia na panelu sterowania, odchylany ster, podnośnik hydrauliczny wyposażony w rolki, niezależne gąsienice do pokonywania pochylni do 45% kąta nachylenia.

Transportowanie fortepianów, praca dla której wynaleziono PIANOPLAN, mogą wykonać  wszystkie trzy modele; ostateczny wybór zależy od miejsca, w którym ma zostać umieszczony fortepian. Tym co wyróżnia trzy modele jest tryb ładowania.

Wstecz