Skutery

Kod produktu: Carpo 4
Producent: Vermeiren

Skuter elektryczny CARPO 4

Dostępne 1 szt.

CARPO 4 to nowoczesny skuter czterokołowy w modnej kolorystyce na fantastycznych aluminiowych felgach.

 

Maksymalny udźwig: 150 kg
Prędkość: 17 km/h

Zalety:

• Obracany fotel ułatwia wsiadanie i zsiadanie użytkownikowi.

• Fotel można ustawiać na rożnej wysokości i regulować kąt oparcia.

• Amortyzowane wszystkie cztery koła gwarantują bardzo duży komfort  jazdy nawet na nierównościach.

• CARPO 4 osiąga max. prędkość 17km/h.

Wstecz

Skutery inwalidzkie elektryczne

Skutery inwalidzkie elektryczne pozwalają uzyskać mobilność i niezależność osobom z niepełnosprawnością kończyn dolnych i górnych lub o ograniczonym stopniu poruszania się.

W naszym sklepie internetowym można znaleźć urządzenie, które najlepiej odpowiada wszystkim potrzebom konkretnego użytkownika. Zapewniamy bezpłatną dostawę, montaż i instalację skutera inwalidzkiego.


Wskazania medyczne do stosowania skutera elektrycznego:

  • amputacje, paraliż, ciężki niedowład jednej lub obu nóg w połączeniu z poważnym ograniczeniem funkcji ręki,
  • paraliż lub znaczne osłabienie mięśni po jednej stronie ciała,
  • zaburzenia motoryczne i koordynacyjne związane z innymi chorobami nóg, kręgosłupa i miednicy, w połączeniu z ograniczeniem funkcji kończyn górnych.


Funkcje skuterów inwalidzkich elektrycznych


Skutery elektryczne inwalidzkie są bardzo zwrotne i łatwe w obsłudze, nawet dla osób z niepełnosprawnościami układu mięśniowo-szkieletowego. Dają osobie o specjalnych potrzebach możliwość samodzielnego poruszania się, podnoszą poziom niezależności w życiu codziennym i jakość życia. Takie urządzenia działają na akumulatory, świetnie sprawdzają się na ulicach i pozwalają wygodnie podróżować na długich dystansach i w terenie.

 

W ofercie znajdziecie modele wózków i skuterów inwalidzkich o różnych parametrach technicznych, które różnią się funkcjonalnością oraz zestawem dodatkowych opcji, np. prędkością (4-17 km/h), wymiarami czy nośnością. Skutery posiadają odpowiednie regulacje siedziska, oparcia oraz kierownicy.

Podejmując decyzję o zakupie skutera elektrycznego dla osoby niepełnosprawnej, należy obiektywnie ocenić możliwości użytkownika do bezpiecznej obsługi urządzenia: wiek, funkcje umysłowe, w szczególności poziom świadomości, a także stopień i charakter niepełnosprawności ruchowej, wzrok i słuch, warunki życia, aktywność.