Specjalne

Kod produktu: Phoenix
Producent: Rebotec
Najczęściej kupowane

Wózek multipozycyjny Phoenix

6 650,00
Dostępne 1 szt.
szt.
Zamów

Wózek multipozycyjny Phoenix wyposażony w regulowany zagłówek i odchylane podłokietniki.

Rozmiar: 55 cm
Waga: 30 kg
Maksymalny udźwig: 150 kg
Szerokość: 65 cm

Wyposażenie:
- regulowany zagłówek
- wózek z jednoczesną regulacją nachylenia oparcia, siedziska i podparcia łydek
- podłokietniki uchylne ułatwiające przesiadanie
- bardzo wygodna, komfortowa tapicerka z łatwozmywalnej pianki
- podnóżki uchylne oraz demontowalne
- 4 koła skrętne 5” z hamulacmi

Wstecz

Wózek inwalidzki jest nieocenionym udogodnieniem dla osób, które mają problem z poruszaniem się na skutek poważnej choroby lub nieszczęśliwego wypadku. Pomaga on przy przemieszczaniu się zarówno w domu podczas codziennych czynności, jak i podczas przemieszczania się w otwartej przestrzeni np.: w parku czy w mieście. Aby sprostać wymaganiom osób z ograniczoną częściowo lub całkowicie możliwością poruszania się, zaprojektowano specjalne wózki inwalidzkie, które posiadają liczne użyteczne funkcje dla osoby z niepełnosprawnością.

Ułatwienia dla osób z niepełnosprawnościami

Wózek multipozycyjny wyposażony jest w cały szereg elementów możliwych do regulacji. Wszystko po to, aby zapewnić komfort użytkownikowi wózka podczas codziennego korzystania z urządzenia. Wiele modeli wózków multipozycyjnych zostało wyposażonych w regulowany zagłówek. Dodatkowo, wózek ten posiada możliwość regulacji nachylenia oparcia, siedziska oraz podparcia łydek. Ruchome podłokietniki znacząco ułatwiają przesiadanie, co ma szczególne znaczenie u osób, które mają duże trudności z poruszaniem się.

Komfort i bezpieczeństwo

Wygodna tapicerka zapewnia komfort w pozycji siedzącej i jest łatwa w czyszczeniu. Wybrane modele posiadają podnóżki (można je łatwo zdemontować) oraz cztery koła o średnicy 5’’, które ułatwiają płynne poruszanie się osobie z niepełnosprawnością. Każde z kół wyposażone zostało w hamulec, który może zatrzymać wózek inwalidzki w wybranym miejscu lub unieruchomić go w bezpieczny sposób na nierównej nawierzchni. Wózek multipozycyjny posiada maksymalny udźwig o wadze 150 kg. Całkowita waga wózka to 30 kg.