Sprzęt fitness

Crosstrainer RIVO 2

2 290,00
2450.00
Chwilowy brak

Popraw Swoją kondycję i zacznij ćwiczyć: RIVO 2 z łatwym w obsłudze komputerem treningowym pokazuje częstotliwość uderzeń serca, obroty pedałów na minutę, czas treningu, prędkość, dystans i zużycie energii. System koła zamachowego o masie 12 kg zapewnia bardzo równomierny ruch obrotowy i pomaga idealnie rozpocząć trening na crosstrainerze.

CROSSTRRAINER:

Wymiary: 115 x 62 x 160 cm (dł. x szer. x wys.)
Maks. waga użytkownika: 110 kg
Koło zamachowe: ok. 12 kg
Skala obciążenia: 8 stopni

Rodzaj pomiaru tętna: sensory dotykowe

Rolki transportowe: tak

Zasilanie elektryczne

 

Trening ręczny (MENU): tak

System hamowania: magnes

System napędowy: tarcza napędowa / pas z żebrowaniem wzdłużnym

Przełożenie 1:11

Obsługa 4 przyciski (tętno,minus,ustawienia,recovery)

 

Wyposażenie

Kolor czarny
Powierzchnia do stąpania: możliwość regulacji
Uchwyt na butelkę: opcjonalnie

Rodzaje treningu

Możliwość preselekcji: tak
Pomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawności (Recovery Test): Tak
Trening swobodny bez wytycznych (szybki start): Tak

Wyświetlane wartości podczas treningu

Wskazanie aktualnej mocy: Nie
Wskazanie średnich wartości: Tak (po zakończeniu treningu)
Wskaźnik aktualnego stopnia hamowania („aktualnie włączony bieg”): Nie (stopień hamowania widoczny na pokrętle)
Wyświetlane w czasie treningu wartości podstawowe: Czas treningu, prędkość, dystans, kadencja w obrotach na minutę, częstotliwość uderzeń serca, zużycie energii

Wstecz

W zdrowym ciele zdrowy duch – sprzęt fitness do rehabilitacji

Sprzęt fitness w naszym asortymencie stanowi doskonałe uzupełnienie rehabilitacji ruchowej. Nasze nowoczesne systemy treningowe jak rowery czy bieżnie pozwalają na powrót do pełnej sprawności osobom z urazami kończyn górnych i dolnych, stawów. Sprzęt dostępny w ofercie sklepu Euromobil umożliwia samodzielną gimnastykę według zaleceń rehabilitanta oraz daje okazję do utrzymania stałej aktywności fizycznej po przebytych operacjach ortopedycznych czy zabiegach.

 

Nowoczesny i ergonomiczny – sprzęt fitness w sklepie Euromobil

Każdy z naszych sprzętów do treningu wykorzystuje najnowszą technologię, dzięki czemu rehabilitacja przy ich użyciu jest wygodna, a trening można zoptymalizować od kątem indywidualnych potrzeb. Wszystkie modele zostały wyposażone w kilka lub kilkanaście funkcji automatycznych, które ułatwiają zaplanowanie treningu, pozwalają na dostęp do wyników oraz kontrolę parametrów takich częstotliwość uderzeń serca. Rozbudowane menu i wyraźne wyświetlacze z wszystkimi wskaźnikami ułatwiają korzystanie z urządzeń osobom w każdym wieku.


Profesjonalny sprzęt treningowy

Oferujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt fitness renomowanych producentów, który wyróżnia wysoka jakość, trwałość oraz odporność na zużycie i intensywną eksploatację. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, które pragną podjąć rehabilitację w warunkach domowych, jak i do odbiorców hurtowych, obiektów i placówek medycznych oraz ośrodków rehabilitacyjnych jak sanatoria.