Sprzęt fitness

Kod produktu: 7643-650

Crosstrainer Skylon 1.1

4 390,00
Chwilowy brak

Ten podstawowy model nowych crosstrainerów Skylon sprawi, że Twoje serce zabije mocniej! Komputer „Push’n’Turn” posiada osiem programów i podświetlany wyświetlacz. Eliptyczna sekwencja ruchów zapewnia trening jest jeszcze bardziej bezpieczny dla stawów. Magnetyczny system hamowania jest sterowany silnikiem.

CROSSTRAINER:

Wymiary po rozłożeniu: 193 x 66 x 172 cm
Waga: 75 kg
Waga koła zamachowego: 18 kg
Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
System oporu: magnetyczny
Regulacja oporu: elektroniczna
Rozstaw podstaw pod stopy: 215 mm
Długość kroku: 500 mm
Wysokość elipsy: 180 mm
Dotykowe sensory pulsu na kierownicy
Opcjonalnie pas do pomiaru pulsu
Łożyskowane przeguby:
        - kulkowe łożysko wahliwe w przegubach tarczowych
        - podwójne łożysko kulkowe
Rolki transportowe
DIN EN 957-1/9, klasa HB

KOMPUTER:

Czas
Dystans
Prędkość
Całkowita liczba kilometrów
Częstotliwość pedałowania
Zużycie energii
Puls
Test sprawności
8 programów treningowych

Wstecz

W zdrowym ciele zdrowy duch – sprzęt fitness do rehabilitacji

Sprzęt fitness w naszym asortymencie stanowi doskonałe uzupełnienie rehabilitacji ruchowej. Nasze nowoczesne systemy treningowe jak rowery czy bieżnie pozwalają na powrót do pełnej sprawności osobom z urazami kończyn górnych i dolnych, stawów. Sprzęt dostępny w ofercie sklepu Euromobil umożliwia samodzielną gimnastykę według zaleceń rehabilitanta oraz daje okazję do utrzymania stałej aktywności fizycznej po przebytych operacjach ortopedycznych czy zabiegach.

 

Nowoczesny i ergonomiczny – sprzęt fitness w sklepie Euromobil

Każdy z naszych sprzętów do treningu wykorzystuje najnowszą technologię, dzięki czemu rehabilitacja przy ich użyciu jest wygodna, a trening można zoptymalizować od kątem indywidualnych potrzeb. Wszystkie modele zostały wyposażone w kilka lub kilkanaście funkcji automatycznych, które ułatwiają zaplanowanie treningu, pozwalają na dostęp do wyników oraz kontrolę parametrów takich częstotliwość uderzeń serca. Rozbudowane menu i wyraźne wyświetlacze z wszystkimi wskaźnikami ułatwiają korzystanie z urządzeń osobom w każdym wieku.


Profesjonalny sprzęt treningowy

Oferujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt fitness renomowanych producentów, który wyróżnia wysoka jakość, trwałość oraz odporność na zużycie i intensywną eksploatację. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, które pragną podjąć rehabilitację w warunkach domowych, jak i do odbiorców hurtowych, obiektów i placówek medycznych oraz ośrodków rehabilitacyjnych jak sanatoria.