Sprzęt fitness

Bieżnia Treningowa DS MedRun z Długimi Poręczami KD240L DS Fitness

3 890,00
szt.
Zamów

Bieżnia z długimi poręczami NOWOŚĆ!

Rozmiar: 148x67x131 cm
Waga: 50 kg
Maksymalny udźwig: 100 kg
Prędkość: 0,3 - 14 km/h

Dane:

Sposób użytkowania: regularny trening domowy
Moc: 2 KM
Powierzchnia biegowa: 120x40 cm
Aplikacje: FITSHOW LITE APP

Wyświetlacz: LCD

Komputer: czas, dystans, prędkość, puls, kalorie, 12 programów treningowych, Test Body Fat, Tryb Manual z funkcją odliczania funkcji: czas, dystans lub kalorie

 

Puls: czujniki pomiaru pulsu w uchwytach

 

Inne:
Długie poręcze
Przyciski regulacji prędkości oraz kąta nachylenia na poręczach
Przyciski szybkiego wyboru prędkości oraz kąta nachylenia
Głośniki
Bluetooth
Kółka transportowe
2 x uchwyt na bidon

 

Wstecz

W zdrowym ciele zdrowy duch – sprzęt fitness do rehabilitacji

Sprzęt fitness w naszym asortymencie stanowi doskonałe uzupełnienie rehabilitacji ruchowej. Nasze nowoczesne systemy treningowe jak rowery czy bieżnie pozwalają na powrót do pełnej sprawności osobom z urazami kończyn górnych i dolnych, stawów. Sprzęt dostępny w ofercie sklepu Euromobil umożliwia samodzielną gimnastykę według zaleceń rehabilitanta oraz daje okazję do utrzymania stałej aktywności fizycznej po przebytych operacjach ortopedycznych czy zabiegach.

 

Nowoczesny i ergonomiczny – sprzęt fitness w sklepie Euromobil

Każdy z naszych sprzętów do treningu wykorzystuje najnowszą technologię, dzięki czemu rehabilitacja przy ich użyciu jest wygodna, a trening można zoptymalizować od kątem indywidualnych potrzeb. Wszystkie modele zostały wyposażone w kilka lub kilkanaście funkcji automatycznych, które ułatwiają zaplanowanie treningu, pozwalają na dostęp do wyników oraz kontrolę parametrów takich częstotliwość uderzeń serca. Rozbudowane menu i wyraźne wyświetlacze z wszystkimi wskaźnikami ułatwiają korzystanie z urządzeń osobom w każdym wieku.


Profesjonalny sprzęt treningowy

Oferujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt fitness renomowanych producentów, który wyróżnia wysoka jakość, trwałość oraz odporność na zużycie i intensywną eksploatację. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, które pragną podjąć rehabilitację w warunkach domowych, jak i do odbiorców hurtowych, obiektów i placówek medycznych oraz ośrodków rehabilitacyjnych jak sanatoria.