Sprzęt łazienkowy

Sortuj po:
Wybierz producenta:

Sprzęt łazienkowy w ofercie sklepu Euromobil

Jako dystrybutor profesjonalnych urządzeń i akcesoriów do rehabilitacji i pielęgnacji osób chorych i niepełnosprawnych sklep Euromobil zapewnia także kompleksowe wyposażenie w postaci wysokiej jakości sprzętu łazienkowego. Jest on dedykowany dla seniorów, osób z niepełnosprawnościami oraz chorych z ograniczoną mobilnością, którzy mają problemy z wejściem do wanny i samodzielną kąpielą.

Podnośnik wannowy – zalety i zastosowanie

Elektryczny podnośnik wannowy marki Bellavita to nowoczesne i proste w obsłudze urządzenie, które można zamontować do każdej wanny czy kabiny. Jego użycie umożliwia samodzielne wyjście z kąpieli i skorzystanie z prysznica bez korzystania z pomocy osób trzecich. Zarówno podnośnik jak i pilot do sterowania są wodoszczelne, dlatego nie ulegną uszkodzenia nawet w przypadku zamoczenia. Sprzęt umożliwia także złożenie na potrzeby transportu czy przechowywania. 

Bezpieczeństwo i komfort kąpieli ze sprzętem łazienkowym Euromobil

Podnośnik wannowy dostępny w naszym sklepie możesz dowolnie regulować, aby dopasować go jak najlepiej do potrzeb użytkownika. Oparcie może być ustawione pod kątem prostym lub obniżone do 45° lub w razie potrzeby poszerzone, co znacząco wpływa na komfort kąpieli. Siedzisko posiada dodatkowe boczne klapki, które zwiększają jego powierzchnię niemal dwukrotnie, a jego wysokość jest regulowana w zakresie 6-48m. Podnośnik wannowy umożliwia maksymalne obciążenie na poziomie 140 kg, dlatego gwarantuje bezpieczeństwo dla każdego użytkownika. Istotnym atutem podnośnika wannowego jest także jego cichy tryb pracy.