Sprzęt łazienkowy

Kod produktu: Bellavita

Podnośnik wannowy Bellavita

2 900,00
Dostępne 2 szt.
Chwilowy brak

Nowoczesny i niezawodny elektryczny podnośnik wannowy Bellavita znakomicie spełnia swoje zadanie. Jest to gwarancja stabilności, wytrzymałości i bezpieczeństwa. Komfort obsługi i łatwość użycia umożliwia w pełni samodzielne korzystanie z podnośnika.


Waga: 9,3 kg
Maksymalny udźwig: 140 kg

Codzienność osób starszych i osób z niepełnosprawnościami wiąże się z licznymi trudnościami i przeszkodami. Przykładem może być tutaj samodzielne korzystanie z łazienki, które poza aspektem czysto higienicznym ma fundamentalne znaczenie dla samooceny i komfortu psychicznego. Niestety, wraz z wiekiem i ograniczeniem ruchomości te codzienne czynności higieniczne mogą stać się trudne lub zupełnie niemożliwe do wykonania samemu, powodując dyskomfort i konieczność polegania na pomocy innych. Z pomocą w tej wstydliwej kwestii przychodzi podnośnik wannowy Bellavita.


Podnośnik Bellavita – komfort i bezpieczeństwo

Dzięki swojej konstrukcji oraz intuicyjności obsługi podnośnik wannowy Bellavita stanowi uniwersalne rozwiązanie, przywracające możliwość samodzielnych kąpieli osobom starszym, niepełnosprawnym i cierpiącym na problemy ruchowe. Dzięki szerokiemu siedzisku, wyposażonemu w dodatkowe poszerzenia i równie szerokiemu, stabilnemu oparciu oraz opcji unoszenia siedziska na wysokość maksymalnie 48 centymetrów podnośnik wannowy Bellavita sprawdza się w każdym z dostępnych typów wanien. Z kolei jego szeroka podstawa, wyposażona w wytrzymałe przyssawki, gwarantuje stabilność w każdej sytuacji. Podnośnik kontrolowany jest przez niezwykle prosty w obsłudze i całkowicie wodoszczelny pilot, dzięki czemu jego użytkowanie jest bardzo proste.

Wstecz

Sprzęt łazienkowy w ofercie sklepu Euromobil

Jako dystrybutor profesjonalnych urządzeń i akcesoriów do rehabilitacji i pielęgnacji osób chorych i niepełnosprawnych sklep Euromobil zapewnia także kompleksowe wyposażenie w postaci wysokiej jakości sprzętu łazienkowego. Jest on dedykowany dla seniorów, osób z niepełnosprawnościami oraz chorych z ograniczoną mobilnością, którzy mają problemy z wejściem do wanny i samodzielną kąpielą.

Podnośnik wannowy – zalety i zastosowanie

Elektryczny podnośnik wannowy marki Bellavita to nowoczesne i proste w obsłudze urządzenie, które można zamontować do każdej wanny czy kabiny. Jego użycie umożliwia samodzielne wyjście z kąpieli i skorzystanie z prysznica bez korzystania z pomocy osób trzecich. Zarówno podnośnik jak i pilot do sterowania są wodoszczelne, dlatego nie ulegną uszkodzenia nawet w przypadku zamoczenia. Sprzęt umożliwia także złożenie na potrzeby transportu czy przechowywania. 

Bezpieczeństwo i komfort kąpieli ze sprzętem łazienkowym Euromobil

Podnośnik wannowy dostępny w naszym sklepie możesz dowolnie regulować, aby dopasować go jak najlepiej do potrzeb użytkownika. Oparcie może być ustawione pod kątem prostym lub obniżone do 45° lub w razie potrzeby poszerzone, co znacząco wpływa na komfort kąpieli. Siedzisko posiada dodatkowe boczne klapki, które zwiększają jego powierzchnię niemal dwukrotnie, a jego wysokość jest regulowana w zakresie 6-48m. Podnośnik wannowy umożliwia maksymalne obciążenie na poziomie 140 kg, dlatego gwarantuje bezpieczeństwo dla każdego użytkownika. Istotnym atutem podnośnika wannowego jest także jego cichy tryb pracy.