Sprzęt łazienkowy

Kod produktu: Bellavita
Najczęściej kupowane

Podnośnik wannowy Bellavita

2 889,00
Dostępne 2 szt.
szt.
Zamów

Nowoczesny i niezawodny elektryczny podnośnik wannowy Bellavita znakomicie spełnia swoje zadanie. Jest to gwarancja stabilności, wytrzymałości i bezpieczeństwa. Komfort obsługi i łatwość użycia umożliwia w pełni samodzielne korzystanie z podnośnika.


Waga: 9,3 kg
Maksymalny udźwig: 140 kg

Bellavita to doskonałe urządzenie dla osób starszych z problemami ruchowymi, wejściem do wanny czy osób niepełnosprawnych. Podnośnik łazienkowy jest prosty i bezpieczny w użyciu, dostosowany do każdego typu wanny. Bellavita posiada wodoszczelny pilot, bez obaw można używać go w kontakcie z wodą. Skrzydła oparte na wannie w momencie obniżania podnośnika składają się.

 

Wysoka jakość wykonania i konstrukcji podnośnika jest gwarancją bezpieczeństwa dla jego użytkowników, łatwości i prostoty obsługi, a także cichego trybu pracy. Możliwość złożenia dodatkowo ułatwia transport produktu.

 

Dane techniczne:

  • zasięg unoszenia 60-480 mm
  • całkowita długość podnośnika 830mm
  • całkowita max szerokość 700 mm
  • szerokość siedziska bez klapek 350 mm
  • kąt oparcia 10-50°
  • szerokość oparcia 320-360 mm
  • szerokość podstawy 310mm
  • maksymalna waga użytkownika 140 kg
Wstecz

Sprzęt łazienkowy w ofercie sklepu Euromobil

Jako dystrybutor profesjonalnych urządzeń i akcesoriów do rehabilitacji i pielęgnacji osób chorych i niepełnosprawnych sklep Euromobil zapewnia także kompleksowe wyposażenie w postaci wysokiej jakości sprzętu łazienkowego. Jest on dedykowany dla seniorów, osób z niepełnosprawnościami oraz chorych z ograniczoną mobilnością, którzy mają problemy z wejściem do wanny i samodzielną kąpielą.

Podnośnik wannowy – zalety i zastosowanie

Elektryczny podnośnik wannowy marki Bellavita to nowoczesne i proste w obsłudze urządzenie, które można zamontować do każdej wanny czy kabiny. Jego użycie umożliwia samodzielne wyjście z kąpieli i skorzystanie z prysznica bez korzystania z pomocy osób trzecich. Zarówno podnośnik jak i pilot do sterowania są wodoszczelne, dlatego nie ulegną uszkodzenia nawet w przypadku zamoczenia. Sprzęt umożliwia także złożenie na potrzeby transportu czy przechowywania. 

Bezpieczeństwo i komfort kąpieli ze sprzętem łazienkowym Euromobil

Podnośnik wannowy dostępny w naszym sklepie możesz dowolnie regulować, aby dopasować go jak najlepiej do potrzeb użytkownika. Oparcie może być ustawione pod kątem prostym lub obniżone do 45° lub w razie potrzeby poszerzone, co znacząco wpływa na komfort kąpieli. Siedzisko posiada dodatkowe boczne klapki, które zwiększają jego powierzchnię niemal dwukrotnie, a jego wysokość jest regulowana w zakresie 6-48m. Podnośnik wannowy umożliwia maksymalne obciążenie na poziomie 140 kg, dlatego gwarantuje bezpieczeństwo dla każdego użytkownika. Istotnym atutem podnośnika wannowego jest także jego cichy tryb pracy.