Stopka redakcyjna

Euromobil

Paprotnia 29
95-060 Brzeziny
Tel./fax 042 652 05 57
Opinie dotyczące obowiązków firmy Euromobil:


Firma Euromobil zastrzega sobie prawo do zmiany cen. Umieszczone na stronie internetowej ceny nie stanowią oferty handlowej w myśl przepisu Kodeksu Cywilnego.

Informacje zawarte na tej stronie internetowej mają na celu wyłącznie wsparcie czytelników poszukujących bardziej szczegółowych danych dotyczących produktów firmy Euromobil. Nie zastępują one porad i wskazań przeszkolonych lekarzy. Nie należy używać informacji tu zawartych w celu stawiania diagnozy lub obierania sposobu leczenia bez konsultacji z lekarzem.

Firma Euromobil nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za jakiekolwiek urazy lub problemy wynikające z własciwego lub niewłaściwego wykorzystania zawartych tu informacji.

Chociaż z uwagą sprawdziliśmy zawartość naszej strony nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawartość cytowanych obcych stron internetowych lub zamieszczonych zewnętrznych linków. Wyłączną odpowiedzialność za treści zawarte na obcych stronach ponoszą operatorzy tych stron.

Wszystkie informacje opublikowane przez Euromobil są autoryzowane.

Euromobil jest właścicielem praw do zdjęć i użytej grafiki. Euromobil udziela zgody na wykorzystanie kopii lub wydruków zawartości tej strony jedynie w celu uzyskania przez użytkownika informacji o firmie. Komercyjne użycie zawartych na stronie informacji możliwe jest jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody firmy Euromobil

Prezentowanie, formatowanie zawartych tu dokumentów i ich zawartości jest chronione przez prawo, również wówczas gdy dokumenty te są używane lub kopiowane przez osoby trzecie w celu uzyskania informacji.

Zastrzeżone lub nie zastrzeżone znaki towarowe firmy Euromobil lub innych firm nie mogą być wykorzystywane bez uprzedniej pisemnej zgody w materiałach reklamowych lub innych dokumentach związanych z rozpowszechnianiem informacji.

Wszystkie informacje nie są objęte gwarancją. Euromobil nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek urazy spowodowane wykorzystaniem opublikowanej tu zawartości strony.