Testy przesiewowe covid-19

Kod produktu: test covid-19

Test przesiewowy 2019-nCOV/COVID-19 IgG/IgM 25 szt

875,00
1000
Na zamówienie

Wysokiej jakości test przesiewowy in vitro Realy Tech służący do jakościowego oznaczania przeciwciał IgG i IgM nCov/COVID-19 w ludzkiej krwi, surowicy lub osoczu. SUPER CENA !!! TYLKO 64,80 zł/szt. !!!

Wynik: w 10 minut
Opakowanie: 25 szt
Certyfikat: TAK
Rodzaj testu: przesiewowy

Test przesiewowy 2019-nCOV/COVID-19 IgG/IgM - OPAKOWANIE 25 szt. Wysoka skuteczność testu, została poparta certyfikatami labolatoryjnymi. Sprawdził się w wielu krajach na świecie, jako produkt wysoce szybki, prosty do wykonania a przede wszystkim wiarygodny. Test daje wynik w ciągu 10 min od jego wykonania !!! Doskonale i w szybki sposób sprawdzi obecność wirusa zarówno wśród najbliższych jak i pracowników Twojej firmy.

Uwaga !!!

Testy 2019-nCOV IgG/IgM Rapid Test Device (numer katalogowy K460216D) przeznaczone są do użytku profesjonalnego w diagnostyce in vitro, co oznacza, że test musi być wykonywany na pacjencie przez personel medyczny w warunkach laboratoryjnych. Zużyte testy stanowią zakaźny odpad medyczny i jako takie nie mogą być przedmiotem utylizowanym wraz z odpadami komunalnymi!

Wstecz

Testy przesiewowe COVID – zadbaj o bezpieczeństwo sanitarne

Testy przesiewowe stosowane są w celu wykrycia zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. W dobie pandemii doskonale sprawdzą się, jeśli chcemy uniknąć ognisk zakażeń np. w miejscu pracy i nie narażać się na straty finansowe, spowodowane nałożoną przymusowo kwarantanną na część naszych pracowników. To również świetna propozycja dla placówek, które potrzebują wielu testów (jedno opakowanie zawiera 25 szt.) oraz tych, które muszą przeprowadzać testy z dużą częstotliwością. Test przesiewowy kasetkowy idealnie nada się również do diagnostyki we własnym zakresie, jednak powinna ona być wykonana przy pomocy osoby posiadającej odpowiednie kwalifikacje.

 

Zalety użycia testów przesiewowych

Do niewątpliwych atutów testów przesiewowych kasetkowych zaliczamy czas oczekiwania na wynik. To zaledwie 10 min, dzięki czemu można zaoszczędzić wiele stresu i nerwów. Szybki wynik ułatwia efektywniejsze zarządzanie zespołem, np. w przypadku testu pracowników pozwala na niemal natychmiastowe przystąpienie do pracy. Kolejną kwestią jest cena – test przesiewowy jest niedrogi w porównaniu do innych sposobów wykrywania koronawirusa. Jest również łatwy w użytkowaniu – próbkę pobiera się z palca. Wysoką skuteczność i czułość testu gwarantuje certyfikat laboratoryjny.

 

Test przesiewowy COVID19 – dla kogo?

  • dla pracodawców,
  • dla osób podejrzewających u siebie zakażenie koronawirusem,
  • dla osób, które miały kontakt z osobą zakażoną,
  • dla placówek medycznych.