Wózki

Kod produktu: Forest GT
Producent: Vermeiren

Wózek elektryczny Forest II GT

11 111,00
Dostępne 1 szt.
szt.
Zamów

FOREST GT - znakomite zawieszenie kół tylnych skonstruowane na amortyzatorach z regulowanym skokiem pozwala czuć najwyższy komfort podczas jazdy w terenie. Kiedy dodamy  do tego również bardzo interesujące zawieszenie kół przednich , które gwarantuje styczność wszystkich czterech kół nawet na nierównym terenie to z wózka robi się prawdziwe terenowe cudo.

 

Maksymalny udźwig: 130 kg
Prędkość: 6 km/h

Elektryczny wózek inwalidzki Vermeiren Forest GT jest odpowiedni dla użytkowników (do 130 kg), którzy mają problem z samodzielnym poruszaniem się. Forest GT umożliwia łatwe poruszanie się po nierównym terenie o zmiennym nachyleniu. Jego zawieszenie zapewnia optymalne wyrównanie obciążenia między poszczególnymi osiami, zwłaszcza podczas jazdy po nierównej powierzchni. Dzięki temu wszystkie 4 koła mają stały kontakt z podłożem, nawet jeśli jest ono bardzo nierówne (różnice poziomów mogą wynosić nawet do 12 cm wysokości).


Sposób użytkowania

Jego sterowanie jest proste – odbywa się za pomocą wygodnego joysticka. Wózek posiada mocny silnik 220 W, zasilane akumulatorami 73 Ah wytrzymującymi do 34 km na jednym ładowaniu. Maksymalna prędkość wózka to 10 km/h, co sprawia, że ma przewagę nad większością innych modeli dostępnych w tym przedziale cenowym. FOREST GT nadaje się do użytkowania wewnątrz i na zewnątrz, posiada nowoczesne amortyzatory oraz kółka antypoślizgowe, zapewniające bezpieczeństwo i stabilność w każdej sytuacji.


Inne cechy:


– bogate akcesoria takie jak światła (reflektory, kierunkowskazy, pasy bezpieczeństwa i tylne światła)

– kółka przeciwwywrotne, amortyzujące ROSTA®,
– innowacyjna oddychająca tkanina z nylonu użyta do wykonania tapicerki i poduszki, zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru oraz zapobiega parowaniu i poceniu, 
– wiele możliwości regulacji (np. podłokietniki i siedzisko z regulacją wysokości i szerokości),
– jednostka sterująca SHARK 2.

Wstecz