Wózki / krzesła

Kod produktu: Erfurt
Producent: Rebotec

Wózek prysznicowy Erfurt

2 320,00
Dostępne 1 szt.
Na zamówienie

Wózek prysznicowy Erfurt wyposażony w siedzisko z wycięciem, na czterech kołach  5 calowych z hamulcem. Wyposażony w ściągane podnóżki i odchylane podłokietniki.

Rozmiar: 46 cm
Waga: 11,9 kg
Maksymalny udźwig: 130 kg
Kolor: szaro/niebieski
Szerokość: 56 cm

Wózek prysznicowy Erfurt z 5 calowymi kołami.
Wyposażenie :
- 5 calowe kółka z hamulcami
- Odkryte siedzisko z higienicznym otworem
- Uchylne podłokietniki
- Uchylne podnóżki
- Ergonomiczne oparcie
- Materiał :
     - wysoka odporność
     - łatwy w czyszczeniu
     - niska waga
     - przyjazny dla skóry
     - bez krawędzi i rogów

Wstecz

Wózki i krzesła pod prysznic – dla zapewnienia większego komfortu

Nasz firma od wielu lat zdobywa doświadczenie w sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego, niezbędnego do funkcjonowania osób z niepełnosprawnością ruchową czy seniorów. Naszym priorytetem jest zadowolenie i spełnienie wszystkich oczekiwań naszych klientów.

Produkty, które znalazły się w naszej ofercie, zostały starannie wyselekcjonowane. Dzięki różnorodności parametrów można znaleźć odpowiedni produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb.

 

Krzesła toaletowe

Są ogromnym udogodnieniem w codziennej obsłudze osób z niepełnosprawnościami. Zostały wyposażone w wygodne oparcie. Wykonane są z materiałów antypoślizgowych, co zapewnia dodatkowy komfort i bezpieczeństwo podczas korzystania.

 

Wózki prysznicowo-toaletowe

Pomocne dla osób z niepełnosprawnością lub starszych. Są ułatwieniem podczas wykonywania czynności związanych z codzienną toaletą. Koła wyposażone są w hamulce, co dodatkowo zwiększa ich bezpieczeństwo użycia.

 

Taborety prysznicowe

Dużym atutem tego rodzaju taboretu jest to, że może być wykorzystywany zarówno pod prysznicem, jak i w wannie. Ułatwia kąpiel i zwiększa komfort osoby, która z niego korzysta. Oferowane przez nas taborety są wykonane z nierdzewnych materiałów wysokiej jakości. Łatwo utrzymać je w czystości.

 

Wózki multipozycyjne

Pozwalają na przyjęcie pozycji odpowiedniej do wykonywanej czynności. Zwiększają nie tylko komfort i bezpieczeństwo osoby niepełnosprawnej, ale też ułatwiają pracę jej opiekuna.