Wózki / krzesła

Kod produktu: Koeln
Producent: Rebotec

Krzesło toaletowe Koeln

1 260,00
Dostępne 1 szt.
Na zamówienie

Krzesło toaletowe Koeln z pojemnikiem sanitarnym na czterech stopkach.

Rozmiar: 45 cm
Waga: 11 kg
Maksymalny udźwig: 130 kg
Wysokość: 52 cm
Szerokość: 63 cm

Krzesełko toaletowe Koeln z uchylanymi podłokietnikami

Wyposażenie :
- Toaletowe siedzisko z pokrywą
- Uchylane podłokietniki
- Antypoślizgowe stopki
- Ergonomiczne oparcie
- Pojemnik sanitarny pod siedziskiem
- Materiał:
      - duża wytrzymałość
      - łatwy do czyszczenia
      - przyjemny dla skóry
      - bez krawędzi i rogów

Wstecz

Wózki i krzesła pod prysznic – dla zapewnienia większego komfortu

Nasz firma od wielu lat zdobywa doświadczenie w sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego, niezbędnego do funkcjonowania osób z niepełnosprawnością ruchową czy seniorów. Naszym priorytetem jest zadowolenie i spełnienie wszystkich oczekiwań naszych klientów.

Produkty, które znalazły się w naszej ofercie, zostały starannie wyselekcjonowane. Dzięki różnorodności parametrów można znaleźć odpowiedni produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb.

 

Krzesła toaletowe

Są ogromnym udogodnieniem w codziennej obsłudze osób z niepełnosprawnościami. Zostały wyposażone w wygodne oparcie. Wykonane są z materiałów antypoślizgowych, co zapewnia dodatkowy komfort i bezpieczeństwo podczas korzystania.

 

Wózki prysznicowo-toaletowe

Pomocne dla osób z niepełnosprawnością lub starszych. Są ułatwieniem podczas wykonywania czynności związanych z codzienną toaletą. Koła wyposażone są w hamulce, co dodatkowo zwiększa ich bezpieczeństwo użycia.

 

Taborety prysznicowe

Dużym atutem tego rodzaju taboretu jest to, że może być wykorzystywany zarówno pod prysznicem, jak i w wannie. Ułatwia kąpiel i zwiększa komfort osoby, która z niego korzysta. Oferowane przez nas taborety są wykonane z nierdzewnych materiałów wysokiej jakości. Łatwo utrzymać je w czystości.

 

Wózki multipozycyjne

Pozwalają na przyjęcie pozycji odpowiedniej do wykonywanej czynności. Zwiększają nie tylko komfort i bezpieczeństwo osoby niepełnosprawnej, ale też ułatwiają pracę jej opiekuna.