Wózki / krzesła

Kod produktu: Cannes
Producent: Rebotec
Najczęściej kupowane

Taboret prysznicowy z podłokietnikami Cannes

475,00
Dostępne 0 szt.
szt.
Zamów

Taboret prysznicowy Cannes z podłokietnikami.

Rozmiar: 40 cm
Waga: 3,6 kg
Maksymalny udźwig: 130 kg
Wysokość: 41 - 56 cm
Szerokość: 40 cm

Wyposażenie:
- Z materiału sztucznego i aluminium
- Łatwe czyszczenie zwykłymi środkami do czyszczenia
- Niska waga
- Przyjazny dla skóry
- 7 szczebli wysokości

- Możliwość zdemontowania podłokietników

Wstecz

Wózki i krzesła pod prysznic – dla zapewnienia większego komfortu

Nasz firma od wielu lat zdobywa doświadczenie w sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego, niezbędnego do funkcjonowania osób z niepełnosprawnością ruchową czy seniorów. Naszym priorytetem jest zadowolenie i spełnienie wszystkich oczekiwań naszych klientów.

Produkty, które znalazły się w naszej ofercie, zostały starannie wyselekcjonowane. Dzięki różnorodności parametrów można znaleźć odpowiedni produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb.

 

Krzesła toaletowe

Są ogromnym udogodnieniem w codziennej obsłudze osób z niepełnosprawnościami. Zostały wyposażone w wygodne oparcie. Wykonane są z materiałów antypoślizgowych, co zapewnia dodatkowy komfort i bezpieczeństwo podczas korzystania.

 

Wózki prysznicowo-toaletowe

Pomocne dla osób z niepełnosprawnością lub starszych. Są ułatwieniem podczas wykonywania czynności związanych z codzienną toaletą. Koła wyposażone są w hamulce, co dodatkowo zwiększa ich bezpieczeństwo użycia.

 

Taborety prysznicowe

Dużym atutem tego rodzaju taboretu jest to, że może być wykorzystywany zarówno pod prysznicem, jak i w wannie. Ułatwia kąpiel i zwiększa komfort osoby, która z niego korzysta. Oferowane przez nas taborety są wykonane z nierdzewnych materiałów wysokiej jakości. Łatwo utrzymać je w czystości.

 

Wózki multipozycyjne

Pozwalają na przyjęcie pozycji odpowiedniej do wykonywanej czynności. Zwiększają nie tylko komfort i bezpieczeństwo osoby niepełnosprawnej, ale też ułatwiają pracę jej opiekuna.