Wózki elektryczne

Producent: Vermeiren

Forest Kids wózek inwalidzki z napędem elektrycznym

12 600,00
szt.
Zamów

FOREST kids to wersja wózka dla dzieci. Znakomite zawieszenie kół tylnych skonstruowane na amortyzatorach z regulowanym skokiem pozwala czuć najwyższy komfort podczas jazdy w terenie. Kiedy dorzucimy do tego również bardzo interesujące zawieszenie kół przednich , które gwarantuje styczność wszystkich czterech kół nawet na nierównym terenie to z wózka robi się prawdziwe terenowe cudo. Bardzo interesujące zawieszenie kółek przeciw-wywrotnych na systemie ROSTA® skutecznie zabezpiecza przed niebezpiecznym przechyleniem wózka w sposób dopasowujący się do wysokości pokonywanej przeszkody.

Rozmiar: 32, 35, 37
Waga: 95
Maksymalny udźwig: 50
Kolor: C53 pomarańczowy , C55 szary, C57 czerwony, C71 niebieski
Prędkość: 6 km/h
Prędkość (opcja): 10 km/h *

FOREST KIDS

Wózek z napędem elektrycznym pokojowo terenowy

 

- Oświetlenie tylne i przednie diodowe (zapewnia doskonałą widoczność),
    - pas bezpieczeństwa,
    - koła przednie średnicy 3.00x4 typowe dla wózków terenowych,
    - płyta podnóżków regulowana również na głębokość,
    - kółka przeciw-wywrotne – amortyzowane na systemie ROSTA®,
    - podłokietniki są regulowane w pionie i poziomie co w parze z możliwością regulacji położenia dżojstika umożliwia pełną kontrolę,
    - w zimie gdy trzeba się grubiej ubrać na pewno nie będzie za ciasno system zmiany szerokości pola siedzenia gwarantuje komfort,
    - regulacja głębokości siedzenia w dwóch systemach,(przesuwane oparcie i wysuwana z przodu rama),
    - regulowany kąt oparcia -manualnie,
    - regulowany kąt siedzenia,
    - siedzisko wyprofilowane w sposób zabezpieczający przed wysuwaniem się z wózka,
    - tapicerka wykonana w standardzie z CORDURY®.
    - Opcjonalnie oferujemy rewelacyjną ortezę tułowia >>TARTA - znakomita stabilizacja i korekcja wad kręgosłupa. System umożliwia formowanie ortezy do wszelkich deformacji kręgosłupa dziecka . Drogi rodzicu zadbaj w porę o zdrowy kręgosłup swojego dziecka , stosując ortezę gwarantujesz dziecku zdrowy i prosty kręgosłup.

Wózek na zdjęciu wyposażony w opcję dodatkową : zagłówek L55.

Wstecz

Wózki inwalidzkie o napędzie elektrycznym

Wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym to niezwykłe ułatwienie dla osób niepełnosprawnych. Zapewnia pełną mobilność osobom, które mogą mieć problem z samodzielnym napędzaniem wózka.

W naszej ofercie znajdziecie modele renomowanych producentów Forest i SQUOD, a także wózki inwalidzkie dziecięce, które charakteryzują się świetnymi parametrami, ergonomią oraz łatwością poruszania nawet po trudnym terenie.

 

Na co wrócić uwagę?

Przy wyborze konkretnego modelu należy zwrócić uwagę na najważniejsze czynniki:

  • moc akumulatora (ważne, aby jak najdłużej wytrzymywał na jednym ładowaniu),
  • maksymalne obciążenie,
  • prędkość,
  • rodzaj siedziska (dopasowane do potrzeb użytkownika).


Wózek elektryczny Forest

Wózek elektryczny Forest jest doskonały do poruszania się w terenie, niezwykle wydajny na grząskich płaszczyznach. Wyposażony został w system sterujący LINX. Jest to nowa generacja sterowników zapewniająca wyjątkowo intuicyjną obsługę. Charakteryzuje się małą siłą nacisku (jedynie 190g). Dostępny jest również model wózka elektrycznego Forest 3SU, który poza stabilną konstrukcją terenową, wyposażony jest w funkcję pionizacji.


Wózek elektryczny SQUOD

Wózek elektryczny SQUOD charakteryzuje się przede wszystkim wysokim komfortem i bezpieczeństwem. Siedzisko ma możliwość zmiany szerokości, w zależności od preferencji. Podparcia boczne i głęboko wyprofilowane oparcie dodatkowo stabilizują kręgosłup. Sterowniki typu SHARK zapewniają duże pole manewru. Ponadto posiada oświetlenia przednie i tylnie oraz odblaski po bokach wózka. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają kółka przeciw wywrotne.