Wózki elektryczne

Kod produktu: Forest 3 SU
Producent: Vermeiren

Forest 3 SU wózek inwalidzki z napędem elektrycznym

22 600,00
szt.
Zamów

Wózek z funkcją pionizacji.

Maksymalny udźwig: 130
Prędkość: 6 km/h
Szerokość: 45

Wózek Forest 3 SU przeznaczony jest dla osób z ograniczoną mobilnością. W znaczny sposób ułatwia dostęp do pacjenta i pozwala mu osiągnąć pozycję stojącą. Znajdzie zastosowanie zarówno w ortopedii, fizjoterapii jak i rehabilitacji, zapewniając bezproblemowe przeniesienie pacjenta. Dzięki funkcji pionizacji wózek elektroniczny Forest 3 SU pomaga w walce z atrofią mięśni, odleżynami, osteoporozą i innymi zaburzeniami związanymi z unieruchomieniem.


Sposób użytkowania

Ten elektryczny wózek inwalidzki jest przeznaczony wyłącznie do przenoszenia jednej osoby o wadze ciała maksymalnie do 130 kg. Przy wyborze wózka inwalidzkiego należy wziąć pod uwagę warunki środowiska i miejsca zamieszkania, w jakim będzie on wykorzystywany oraz stan fizyczny i psychiczny użytkownika. Modułowa budowa tego modelu pozwala na korzystanie z niego przez osoby niepełnosprawne z powodu paraliżu, utraty, wad lub deformacji kończyn, zmniejszenia masy ciała, chorób serca, stawów oraz zaburzeń równowagi. FOREST 3 SU nadaje się do użytkowania wewnątrz i na zewnątrz, powinien być używany na płaskich powierzchniach, na których wszystkie cztery koła stykają się z podłożem.

Dodatkowe cechy produktu:

– regulowane sprężyny umożliwiające zmianę zawieszenia,

– dynamiczny kontroler prędkości i stanu baterii,

– elektryczna regulacja nachylenia oparcia, siedziska i kąta podnóżka,

–regulowana wysokość i kąt podłokietnika,

– kółka zapobiegające przewróceniu i utracie równowagi, elektroniczny układ hamulcowy do natychmiastowego zatrzymania.

Wstecz

Wózki inwalidzkie o napędzie elektrycznym

Wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym to niezwykłe ułatwienie dla osób niepełnosprawnych. Zapewnia pełną mobilność osobom, które mogą mieć problem z samodzielnym napędzaniem wózka.

W naszej ofercie znajdziecie modele renomowanych producentów Forest i SQUOD, a także wózki inwalidzkie dziecięce, które charakteryzują się świetnymi parametrami, ergonomią oraz łatwością poruszania nawet po trudnym terenie.

 

Na co wrócić uwagę?

Przy wyborze konkretnego modelu należy zwrócić uwagę na najważniejsze czynniki:

  • moc akumulatora (ważne, aby jak najdłużej wytrzymywał na jednym ładowaniu),
  • maksymalne obciążenie,
  • prędkość,
  • rodzaj siedziska (dopasowane do potrzeb użytkownika).


Wózek elektryczny Forest

Wózek elektryczny Forest jest doskonały do poruszania się w terenie, niezwykle wydajny na grząskich płaszczyznach. Wyposażony został w system sterujący LINX. Jest to nowa generacja sterowników zapewniająca wyjątkowo intuicyjną obsługę. Charakteryzuje się małą siłą nacisku (jedynie 190g). Dostępny jest również model wózka elektrycznego Forest 3SU, który poza stabilną konstrukcją terenową, wyposażony jest w funkcję pionizacji.


Wózek elektryczny SQUOD

Wózek elektryczny SQUOD charakteryzuje się przede wszystkim wysokim komfortem i bezpieczeństwem. Siedzisko ma możliwość zmiany szerokości, w zależności od preferencji. Podparcia boczne i głęboko wyprofilowane oparcie dodatkowo stabilizują kręgosłup. Sterowniki typu SHARK zapewniają duże pole manewru. Ponadto posiada oświetlenia przednie i tylnie oraz odblaski po bokach wózka. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają kółka przeciw wywrotne.